نمایندگی اسنوا در مشهد

تماس با نمایندگی اسنوا مشهد قطعا بهترین راه حل برای تعمیرات لوازم خانگی اسنوا شما در شهر مشهد می باشد. جهت دریافت خدمات فقط کافیست تماس بگیرید و یا برای عیب یابی فوری و مشاوره رایگان ارور و خطا دستگاه را واتساپ ارسال فرمایید.

کدام یک از لوازم snowa شما نیاز به تعمیر دارد؟

عیب یابی و تعمیرات اسنوا خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

بردیران الکترونیک

این برند با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق شهر مشهد فعالیت می نماید.

نمایندگی اسنوا مشهد ارائه دهنده بهترین خدمات (خدمات حرفه‏ ای، منصفانه، صادقانه)

با بیش از ده سال تجربه ی تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی  اسنوا در مشهد و تعمیرات برد های الکترونیک آن در سرتاسر ایران کمتر عیبی در زمینه تعمیرات اسنوا برای کارشناسان این مرکز ناشناخته است. رفع عیب و تعمیرات محصولات اسنوا این برند اصیل ایرانی نیاز به متخصصین باتجربه برای جلوگیری از اعمال هزینه های ناخواسته و همچنین عیب یابی تضمینی دارد. تمامی این خدمات در این مجموعه انجام می پذیرد.

شماره های تماس
همراه
9593 200 0915
ثابت
0304 3651 051

چرا بُــردیران الکترونیک را برای خدمات پس از فروش اسنوا در مشهد انتخاب کنیم؟

مشاوره و عیب یابی تلفنی رایگان و آگاهی کامل از فرایند تعمیر (عیب یابی از راه دور!)

کارشناسان متخصص اسنوا بردیران آماده پاسخ گویی به صورت تلفنی و یا آنلاین برای رفع عیب دستگاه شما می باشند تا در مرحله ی اول در صورت مشکل جزئی دستگاه اقدام به رفع عیب آن نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین برای تعمیرات اسنوا بعد ثبت پذیرش در کمتر از یک روز متخصصین ما بعد هماهنگی با شما آماده حضور و عیب یابی در محل می باشند. با توجه به تجربه بالای پرسنل بردیران با اعلام عیب دستگاه خود می توانید به صورت کامل از جزئیات روند تعمیرات از قیمت تا مدت زمان و نحوه ی تعمیر و سایر موارد به صورت کامل آگاه شوید.

تیمی متشکل از تکنسین های متعهد، باتجربه و کارشناسان الکترونیک (تخصص همراه با تعهد)

همواره سعی ما بر این بوده است با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و همچنین متعهد تجربه ی موفق و خوشایندی بابت تعمیرات اسنوا شما رقم بزنیم. تمامی سرویس کاران اسنوا این واحد با شرکت مستمر و منظم در کلاس های آموزشی تخصصی مجموعه بردیران آماده تعمیرات تمامی لوازم خانگی اسنوا در مشهد می باشند.

پاسخ گویی شفاف و دقیق مراحل تعمیر (مشتری مداری واقعی از گفتار تا عمل!)

قطعا یکی از دغدغه ی مشتریان بعد خرابی لباسشویی تلویزیون یخچال و سایر لوازم اسنوا این می باشد که حدود هزینه و مدت زمان تعمیرات به چه صورتی می باشد؟ و یا این که دستگاه ارزش تعمیرات دارد ؟ بله ، پاسخ دقیق تر خود را با اعلام نوع دستگاه می توانید به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. اعتقاد داریم از مسلم ترین حقوق مشتری قبل سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت و شرایط دقیق تعمیر می باشد تا در حین انجام کار در عمل انجام شده قرار نگیرند. تمامی موارد شامل قیمت ، مدت زمان ، نحوه ی تعمیرات و گارانتی خدمات انجام شده به صورت شفاف به شما اعلام شده و از ابتدا سفارش تعمیر تا پایان تعمیرات بر عهد و قول قرار و صحبت اولیه خود با شما هستیم.

تعمیرات برد به صورت مستقیم و بدون واسطه (کاهش قیمت ها، افزایش سرعت و تضمین کیفیت)

اگر برد اسنوا شما آسیب دیده باشد تمامی تعمیرات آن به صورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات برد این مرکز به سرپرستی کارشناس الکترونیک مهندس چناری انجام می پذیرد. با توجه به تجربه چندین سال و تعمیرات برد های اسنوا سفارش مشتریان و همکاران و سایر نمایندگی های منتخب اسنوا در سرتاسر ایران و نه تنها در مشهد و همچنین استفاده از قطعات اورجینال به شما به طور قطع و یقین تضمین می دهیم برد تعمیر شده در مجموعه بردیران به مانند بردی نو و آکبند برای شما قابل استفاده خواهد بود.

هزینه های منصفانه و مشخص

تمامی قیمت ها مشخص و مقطوع بوده و از ابتدا ی عیب یابی و تا انتهای تعمیرات ثابت می باشد. باور ما بر این است قبل انجام کار مشتری باید از تمام ابعاد کار به صورت کامل آگاه باشد و این آگاهی فقط با تجربه و تخصص بالای پرسنل بردیران برای مشتری قابل بیان می باشد. هزینه ی خدمات بعد پایان کار و رضایت کامل شما از نحوه ی تعمیرات دریافت خواهد شد.

تامین و تضمین اصالت قطعات مورد استفاده ، ارائه فاکتور و گارانتی کتبی خدمات

تمامی قطعات مورد استفاده در بردیران الکترونیک اصلی و فابریک شرکتی بوده و بدون هیچ قید و شرطی دارای گارانتی معتبر و کتبی می باشند. مدیریت بردیران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود و قطعات مصرفی و همچنین نحوه ی تعمیرات برد اسنوا، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما همشهریان مشهدی این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امانت داری مجموعه بردیران الکترونیک

بردهای الکترونیک و سایر قطعاتی که به صورت امانت بابت تعمیرات اسنوا شما به مجموعه آورده می شود دارای کد یکتا بوده و بدون هیچ نگرانی برای شما تضمین می کنیم در حفظ و نگه داری لوازم شما تا تعمیرات نهایی کوشا باشیم. رعایت موارد اصولی در هنگام جابه جایی و تعمیرات از اصول مهمی می باشد که در امانت داری لوازم مشتریان خود همواره نظر و تاکیید داریم تا کمترین ایراد ظاهری و یا فنی برای لوازم شما ایجاد نشود.

تماس با نمایندگی تعمیرات اسنوا مشهد

متاسفانه هنوز هم افراد زیادی در ایران وجود دارند که گمان می کنند تولید ملی و برند اسنوا اصلا کیفیت لازم را ندارد، به خصوص اگر حدود 15 سال پیش و یا به قبل از محصولات این شرکت خریداری کرده باشند. اما اکنون به جرات می توان برند اسنوا، بهترین برند از لحاظ کیفیت قطعات و خدمات پس از فروش در بین محصولات ایرانی دانست که با بسیاری از برندهای مطرح کره جنوبی همچون سامسونگ و… قابل مقایسه می باشد.

 

مهندس چناری
مدیریت

 

با بیش از ده سال ارائه تخصصی تعمیرات اسنوا مشهد همراه شما هستیم

در هنگام تعمیرات اسنوا و همچنین تعمیرات برد آن با دقت و ظرافت خاصی سعی بر این داریم که کمترین تغییرات متوجه دستگاه شده و تا حد امکان دستگاه و برد را به مانند شرایط اولیه و در بهترین حالت ممکن تحویل دهیم و با اطمینان خاطر بعد از تعمیرات برند اسنوا خود از آن استفاده کرده و بی نیاز از خرید دستگاه جدید باشید.

شرایط استفاده از خدمات نمایندگی انتخاب الکترونیک مشهد

در صورتی که لوازم اسنوا شما دارای برگه ی گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن اعتبار داشته باشد. می توانید از مزایا و تعهداتی که انتخاب الکترونیک نمایندگی  اسنوا در مشهد در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. کارشناسان فنی آموزش دیده ما در نهایت دقت و با صبر و حوصله آماده پاسخ گویی سوالات شما در رابطه با خدمات نمایندگی لباسشویی اسنوا مشهد می باشند. تا بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس لباسشویی اسنوا خود را به دست آورید.

ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت به مشتریانمان حاصل بیش از ده سال کار و تجربه تخصصی در بالاترین سطح در ایران می باشد. تیمی جوان، متعهد، تحصیل کرده و به همراه کارشناسان تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیک ارائه دهنده بهترین خدمات نمایندگی  اسنوا مشهد می باشند.

سوالات متداول شما در رابطه با تعمیرات اسنوا در مشهد

با تماس با شماره های مندرج در سایت و یا به صورت آنلاین اطلاعات خود را ثبت کنید، پاسخ خود را به طور کامل دریافت خواهید کرد، قبل مراجعه با شما تماس خواهیم گرفت.

با تماس با شماره های مندرج در سایت و یا همچنین از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این مرکز خدمات اسنوا مشهد تمامی مدل ها و محصولات اسنوا تعمیر می شود برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

ما خیلی از برندها و بردهای الکترونیک مشتریان و همکاران رو تعمیر می کنیم، جهت مشاهده آخرین نمونه سفارشات تعمیر و آموزش های فنی متنوع از کانال تلگرام بردیران دیدن فرمایید.

بردیران الکترونیک

سرویس های دوره ای خدمات اسنوا مشهد

قطعا یکی از راه های کم کردن هزینه تعمیر لوازم خانگی اسنوا شما پیشگیری از خرابی دستگاه با راهکارهای ساده و رایگان می باشد. ما این راهکار ها رو به شما آموزش می دهیم. کافیست با شماره ۹۵۹۳ ۲۰۰ ۰۹۱۵ تماس بگیرید.

نمایندگی snowa مشهد با ضمانت نامه انتخاب سرویس و محصولات وارداتی اسنوا

انتخاب الکترونیک نماینده رسمی محصولات اسنوا می باشد لوازم خانگی اسنوا با خدمات رسمی و ضمانت نامه رسمی انتخاب الکترونیک ارائه می شود و دارای ۱۸ ماه گارانتی معتبر و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

شماره نمایندگی اسنوا مشهد

جهت دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی اسنوا، فقط کافیست درخواست خود را به صورت واتساپ ثبت کرده و یا با شماره نمایندگی اسنوا در مشهد شرکت بردیران الکترونیک تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات تخصصی انواع بردهای الکترونیک لوازم خانگی اسنوا را از ما بخواهید

به صورت کاملا تخصصی تمامی بردهای اسنوا در مجموعه بردیران قابل تعمیر می باشد.

مهندس چناری

مدیر بردیران

بردیران الکترونیک در روزهای ابتدایی سال 1390 توسط مهندس چناری متولد شد. ایجاد مرکزی تخصصی برای تعمیرات لوازم خانگی و بردهای الکترونیک به صورت مطمئن و تضمینی، همواره از دغدغه های مدیر بردیران الکترونیک می باشد. این مرکز در زمان کوتاهی توانست با جلب نظر مشتریان، به جایگاه ممتازی در نظر تعمیر انواع لوازم خانگی دست یابد.