نمایندگی دوو در مشهد

تماس با نمایندگی دوو مشهد قطعا بهترین راه حل برای تعمیرات لوازم خانگی دوو شما در شهر مشهد می باشد. جهت دریافت خدمات فقط کافیست تماس بگیرید و یا برای عیب یابی فوری و مشاوره رایگان ارور و خطا دستگاه را واتساپ ارسال فرمایید.

کدام یک از لوازم DAEWOO شما نیاز به تعمیر دارد؟

عیب یابی و تعمیرات دوو خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

بردیران الکترونیک

این برند با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق شهر مشهد فعالیت می نماید.

نمایندگی دوو در مشهد ارائه دهنده بهترین خدمات (خدمات حرفه‏ ای، منصفانه، صادقانه)

با بیش از ده سال تجربه ی تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی  دوو در مشهد و تعمیرات برد های الکترونیک آن در سرتاسر ایران کمتر عیبی در زمینه تعمیرات دوو برای کارشناسان این مرکز ناشناخته است. رفع عیب و تعمیرات محصولات دوو این برند اصیل کره ای نیاز به متخصصین باتجربه برای جلوگیری از اعمال هزینه های ناخواسته و همچنین عیب یابی تضمینی دارد. تمامی این خدمات در این مجموعه انجام می پذیرد.

شماره های تماس
همراه
9593 200 0915
ثابت
0304 3651 051

چرا بُــردیران الکترونیک را برای خدمات پس از فروش دوو در مشهد انتخاب کنیم؟

مشاوره و عیب یابی تلفنی رایگان و آگاهی کامل از فرایند تعمیر (عیب یابی از راه دور!)

کارشناسان متخصص دوو بردیران آماده پاسخ گویی به صورت تلفنی و یا آنلاین برای رفع عیب دستگاه شما می باشند تا در مرحله ی اول در صورت مشکل جزئی دستگاه اقدام به رفع عیب آن نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین برای تعمیرات دوو بعد ثبت پذیرش در کمتر از یک روز متخصصین ما بعد هماهنگی با شما آماده حضور و عیب یابی در محل می باشند. با توجه به تجربه بالای پرسنل بردیران با اعلام عیب دستگاه خود می توانید به صورت کامل از جزئیات روند تعمیرات از قیمت تا مدت زمان و نحوه ی تعمیر و سایر موارد به صورت کامل آگاه شوید.

تیمی متشکل از تکنسین های متعهد، باتجربه و کارشناسان الکترونیک (تخصص همراه با تعهد)

همواره سعی ما بر این بوده است با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و همچنین متعهد تجربه ی موفق و خوشایندی بابت تعمیرات دوو شما رقم بزنیم. تمامی سرویس کاران دوو این واحد با شرکت مستمر و منظم در کلاس های آموزشی تخصصی مجموعه بردیران آماده تعمیرات تمامی لوازم خانگی دوو در مشهد می باشند.

پاسخ گویی شفاف و دقیق مراحل تعمیر (مشتری مداری واقعی از گفتار تا عمل!)

قطعا یکی از دغدغه ی مشتریان بعد خرابی لباسشویی تلویزیون یخچال و سایر لوازم دوو این می باشد که حدود هزینه و مدت زمان تعمیرات به چه صورتی می باشد؟ و یا این که دستگاه ارزش تعمیرات دارد؟ بله، پاسخ دقیق تر خود را با اعلام نوع دستگاه می توانید به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. اعتقاد داریم از مسلم ترین حقوق مشتری قبل سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت و شرایط دقیق تعمیر می باشد تا در حین انجام کار در عمل انجام شده قرار نگیرند. تمامی موارد شامل قیمت ، مدت زمان ، نحوه ی تعمیرات و گارانتی خدمات انجام شده به صورت شفاف به شما اعلام شده و از ابتدا سفارش تعمیر تا پایان تعمیرات بر عهد و قول قرار و صحبت اولیه خود با شما هستیم.

تعمیرات برد به صورت مستقیم و بدون واسطه (کاهش قیمت ها، افزایش سرعت و تضمین کیفیت)

اگر برد دوو شما آسیب دیده باشد تمامی تعمیرات آن به صورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات برد این مرکز به سرپرستی کارشناس الکترونیک مهندس چناری انجام می پذیرد. با توجه به تجربه چندین سال و تعمیرات برد های دوو سفارش مشتریان و همکاران و سایر نمایندگی های منتخب دوو در سرتاسر ایران و نه تنها در مشهد و همچنین استفاده از قطعات اورجینال به شما به طور قطع و یقین تضمین می دهیم برد تعمیر شده در مجموعه بردیران به مانند بردی نو و آکبند برای شما قابل استفاده خواهد بود.

هزینه های منصفانه و مشخص

تمامی قیمت ها مشخص و مقطوع بوده و از ابتدا ی عیب یابی و تا انتهای تعمیرات ثابت می باشد. باور ما بر این است قبل انجام کار مشتری باید از تمام ابعاد کار به صورت کامل آگاه باشد و این آگاهی فقط با تجربه و تخصص بالای پرسنل بردیران برای مشتری قابل بیان می باشد. هزینه ی خدمات بعد پایان کار و رضایت کامل شما از نحوه ی تعمیرات دریافت خواهد شد.

تامین و تضمین اصالت قطعات مورد استفاده ، ارائه فاکتور و گارانتی کتبی خدمات

تمامی قطعات مورد استفاده در بردیران الکترونیک اصلی و فابریک شرکتی بوده و بدون هیچ قید و شرطی دارای گارانتی معتبر و کتبی می باشند. مدیریت بردیران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود و قطعات مصرفی و همچنین نحوه ی تعمیرات برد دوو، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما همشهریان مشهدی این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امانت داری مجموعه بردیران الکترونیک

بردهای الکترونیک و سایر قطعاتی که به صورت امانت بابت تعمیرات دوو شما به مجموعه آورده می شود دارای کد یکتا بوده و بدون هیچ نگرانی برای شما تضمین می کنیم در حفظ و نگه داری لوازم شما تا تعمیرات نهایی کوشا باشیم. رعایت موارد اصولی در هنگام جابه جایی و تعمیرات از اصول مهمی می باشد که در امانت داری لوازم مشتریان خود همواره نظر و تاکید داریم تا کمترین ایراد ظاهری و یا فنی برای لوازم شما ایجاد نشود.

تماس با نمایندگی تعمیرات دوو مشهد

دوو یکی از برندهای با کیفیت و قدیمی کره ای می باشد که از دیر باز در بازار کشور ما وجود داشته است، برند دوو یا همان دوو الکترونیک سابق را می توان یکی از چند برند برتر موجود در بازار ایران دانست.
مهندس حسین چناری
مدیریت

با بیش از ده سال ارائه تخصصی تعمیرات دوو مشهد همراه شما هستیم

در هنگام تعمیرات دوو و همچنین تعمیرات برد آن با دقت و ظرافت خاصی سعی بر این داریم که کمترین تغییرات متوجه دستگاه شده و تا حد امکان دستگاه و برد را به مانند شرایط اولیه و در بهترین حالت ممکن تحویل دهیم و با اطمینان خاطر بعد از تعمیرات برند دوو خود از آن استفاده کرده و بی نیاز از خرید دستگاه جدید باشید.

شرایط استفاده از خدمات نمایندگی انتخاب الکترونیک مشهد

در صورتی که لوازم دوو شما دارای برگه ی گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن اعتبار داشته باشد. می توانید از مزایا و تعهداتی که انتخاب الکترونیک نمایندگی دوو در مشهد در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. کارشناسان فنی آموزش دیده ما در نهایت دقت و با صبر و حوصله آماده پاسخ گویی سوالات شما در رابطه با خدمات نمایندگی لباسشویی دوو مشهد می باشند. تا بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس لباسشویی دوو خود را به دست آورید.

ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت به مشتریانمان حاصل بیش از ده سال کار و تجربه تخصصی در بالاترین سطح در ایران می باشد. تیمی جوان، متعهد، تحصیل کرده و به همراه کارشناسان تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیک ارائه دهنده بهترین خدمات نمایندگی  دوو مشهد می باشند.

سوالات متداول شما در رابطه با تعمیرات دوو در مشهد

با تماس با شماره های مندرج در سایت و یا به صورت آنلاین اطلاعات خود را ثبت کنید، پاسخ خود را به طور کامل دریافت خواهید کرد، قبل مراجعه با شما تماس خواهیم گرفت.

با تماس با شماره های مندرج در سایت و یا همچنین از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این مرکز خدمات دوو مشهد تمامی مدل ها و محصولات دوو تعمیر می شود برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

ما خیلی از برندها و بردهای الکترونیک مشتریان و همکاران رو تعمیر می کنیم، جهت مشاهده آخرین نمونه سفارشات تعمیر و آموزش های فنی متنوع از کانال تلگرام بردیران دیدن فرمایید.

بردیران الکترونیک

سرویس های دوره ای خدمات دوو مشهد

قطعا یکی از راه های کم کردن هزینه تعمیر لوازم خانگی دوو شما پیشگیری از خرابی دستگاه با راهکارهای ساده و رایگان می باشد. ما این راهکار ها رو به شما آموزش می دهیم. کافیست با شماره 9593 200 0915 تماس بگیرید.

نمایندگی DAEWOO مشهد با ضمانت نامه انتخاب سرویس و محصولات وارداتی دو

انتخاب الکترونیک نماینده رسمی محصولات دوو می باشد لوازم خانگی دوو با خدمات رسمی و ضمانت نامه رسمی انتخاب سرویس ارائه می شود و دارای 18 ماه گارانتی معتبر و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

شماره نمایندگی دوو مشهد

جهت دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی دوو، فقط کافیست درخواست خود را به صورت واتساپ ثبت کرده و یا با شماره نمایندگی دوو در مشهد تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات تخصصی انواع بردهای الکترونیک لوازم خانگی دوو را از ما بخواهید

به صورت کاملا تخصصی تمامی بردهای دوو در مجموعه بردیران قابل تعمیر می باشد.

مهندس چناری

مدیر بردیران

بردیران الکترونیک در روزهای ابتدایی سال 1390 توسط مهندس چناری متولد شد. ایجاد مرکزی تخصصی برای تعمیرات لوازم خانگی و بردهای الکترونیک به صورت مطمئن و تضمینی، همواره از دغدغه های مدیر بردیران الکترونیک می باشد. این مرکز در زمان کوتاهی توانست با جلب نظر مشتریان، به جایگاه ممتازی در نظر تعمیر انواع لوازم خانگی دست یابد.