نمایندگی یخچال ال جی در نیشابور | خدمات مرکزی

5/5

بردیران الکترونیک مرکز خدمات سرویس و تعمیر نمایندگی یخچال ال جی در نیشابور می باشد. با تماس با شماره های زیر و اعلام خرابی یخچال تا پایان تعمیرات آن همراه شما هستیم.

با استفاده از واتساپ در هر ساعت از شبانه روز می توانید عیب و ایراد یخچال ال جی خود را ارسال نموده و از خدمات مشاوره رایگان گروه پشتیبانی تعمیر یخچال ال جی بردیران در نیشابور، بهره مند شوید. جهت دریافت خدمات حضوری در کمترین زمان ممکن تماس بگیرید. این مرکز دارای واحد تخصصی تعمیرات برد الکترونیک یخچال ال جی با ضمانت کتبی حداقل 180 روزه می باشد.

درباره ما (بردیران الکترونیک)

به دنبال خلق بهترین تجربه مشتری مداری در زمینه تعمیرات لوازم خانگی شما هستیم.

بردیران الکترونیک با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق نیشابور ارائه دهنده خدمات تعمیر می باشد. آدرس شرکت سیدرضی 28 پلاک 10. تمامی خدمات و قطعات این مجموعه دارای ضمانت نامه کتبی و رسمی حداقل 6 ماه با مهر شرکت می باشد.

نمایندگی یخچال ال جی در نیشابور ارائه دهنده بهترین خدمات (حرفه‏ ای، منصفانه، صادقانه)

بردیران ارائه دهنده تمامی خدمات پس از فروش و سرویس یخچال ال جی در نیشابور می باشد. این خدمات را در ایران با نام نمایندگی یخچال ال جی می شناسیم. تعمیرات تمامی یخچال های ساید بای ساید ال جی در نیشابور را از ما بخواهید. در هر منطقه از شهر نیشابور و حتی حومه شامل طرقبه و شاندیز تکنسین های بردیران همراه و در کنار شما بابت تعمیر یخچال ال جی در محل می باشند.

نمایندگی یخچال ال جی در مشهد

عیب یابی و تعمیرات یخچال و ساید بای ساید ال جی خود در شهر نیشابور را با خیال راحت به ما بسپارید.

شماره های تماس
همراه
8908 551 0915
ثابت
1500 4333 051

چرا بردیران الکترونیک را برای خدمات تعمیرات یخچال ال جی در نیشابور انتخاب کنیم؟

مشاوره و عیب یابی تلفنی رایگان و آگاهی کامل از فرایند تعمیر (عیب یابی از راه دور!)

کارشناسان بردیران متخصص تعمیرات یخچال ال جی در نیشابور آماده پاسخ گویی به صورت تلفنی و یا آنلاین برای رفع عیب یخچال شما می باشند تا در مرحله ی اول در صورت مشکل جزئی دستگاه اقدام به رفع عیب آن نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی بعد ثبت پذیرش در کمتر از یک روز متخصصین ما بعد هماهنگی با شما آماده حضور و عیب یابی در محل می باشند. با توجه به تجربه بالای پرسنل بردیران با اعلام عیب دستگاه خود می توانید به صورت کامل از جزئیات روند تعمیر یخچال از قیمت تا مدت زمان و نحوه ی تعمیر و سایر موارد به صورت کامل آگاه شوید.

تیمی متشکل از تکنسین های متعهد، باتجربه و کارشناسان الکترونیک (تخصص همراه با تعهد)

همواره سعی ما بر این بوده است با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و همچنین متعهد تجربه ی موفق و خوشایندی بابت تعمیرات یخچال و ساید بای ساید ال جی شما رقم بزنیم. تمامی سرویس کاران ال جی این واحد با شرکت مستمر و منظم در کلاس های آموزشی تخصصی مجموعه بردیران آماده تعمیرات تمامی مدل های یخچال ساید بای ساید ال جی در نیشابور می باشند.

این برند با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق شهر نیشابور فعالیت می نماید.

پاسخ گویی شفاف و دقیق مراحل تعمیر (مشتری مداری واقعی از گفتار تا عمل!)

قطعا یکی از دغدغه مشتریان بعد خرابی یخچال ساید و فریزر ال جی این می باشد که حدود هزینه و مدت زمان تعمیرات به چه صورتی می باشد؟ و یا این که یخچال ارزش تعمیرات دارد؟ بله، پاسخ دقیق تر خود را با اعلام نوع دستگاه می توانید به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. اعتقاد داریم از مسلم ترین حقوق مشتری قبل سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت و شرایط دقیق تعمیر می باشد تا در حین انجام کار در عمل انجام شده قرار نگیرند. تمامی موارد شامل قیمت، مدت زمان، نحوه تعمیرات و گارانتی خدمات انجام شده به صورت شفاف به شما اعلام شده و از ابتدا سفارش تعمیر تا پایان تعمیرات بر عهد و قول قرار و صحبت اولیه خود با شما هستیم.

تعمیرات برد به صورت مستقیم و بدون واسطه (کاهش قیمت ها، افزایش سرعت و تضمین کیفیت)

اگر برد یخچال یا ساید بای ساید ال جی شما آسیب دیده باشد تمامی تعمیرات آن به صورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات برد این مرکز به سرپرستی کارشناس الکترونیک انجام می پذیرد. با توجه به تجربه چندین سال و تعمیرات برد یخچال ساید بای ساید ال جی سفارش مشتریان و همکاران و سایر نمایندگی های منتخب ال جی در سرتاسر ایران و نه تنها در نیشابور. و استفاده از قطعات اورجینال به شما به طور قطع و یقین تضمین می دهیم برد تعمیر شده در مجموعه بردیران به مانند بردی نو و آکبند برای شما قابل استفاده خواهد بود.

هزینه های منصفانه و مشخص

تمامی قیمت ها مشخص و مقطوع بوده و از ابتدای عیب یابی و تا انتهای تعمیرات ثابت می باشد. باور ما بر این است قبل انجام کار مشتری باید از تمام ابعاد کار به صورت کامل آگاه باشد و این آگاهی فقط با تجربه و تخصص بالای پرسنل بردیران برای مشتری قابل بیان می باشد. هزینه ی خدمات بعد پایان کار و رضایت کامل شما از نحوه تعمیرات دریافت خواهد شد.

تامین و تضمین اصالت قطعات مورد استفاده ، ارائه فاکتور و گارانتی کتبی خدمات

تمامی قطعات مورد استفاده در بردیران الکترونیک اصلی و فابریک شرکتی بوده و بدون هیچ قید و شرطی دارای گارانتی معتبر و کتبی می باشند. مدیریت بردیران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود و قطعات مصرفی و همچنین نحوه تعمیرات برد ال جی، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی می نماید. و به شما همشهریان نیشابوری این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امانت داری مجموعه بردیران الکترونیک

بردهای الکترونیک و سایر قطعاتی که به صورت امانت بابت تعمیر یخچال و ساید بای ساید ال جی شما به مجموعه آورده می شود دارای کد یکتا بوده و بدون هیچ نگرانی برای شما تضمین می کنیم در حفظ و نگه داری لوازم شما تا تعمیرات نهایی کوشا باشیم. رعایت موارد اصولی در هنگام جابه جایی و تعمیرات از اصول مهمی می باشد که در امانت داری لوازم مشتریان خود همواره نظر و تأکید داریم تا کمترین ایراد ظاهری و یا فنی برای لوازم شما ایجاد نشود.

تعمیرات یخچال ال جی مشهد

هفت روز هفته از ساعت 7 تا 23 پاسخگوی شما هستیم.

09155518908

جهت درخواست مشاوره و یا پشتیبانی

تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در نیشابور

بابت خرید یخچال ساید بای ساید ال جی به شما تبریک می گوییم. برند ال جی یکی از بهترین برندهای موجود در بازار ایران بوده از ویژگی های بارز این دستگاه که به وفور در تمامی لوازم خانگی ساخت کشور کره جنوبی پیدا می شود، استفاده از قطعات با کیفیت و ظرافت طراحی می باشد. پیشنهاد می کنیم یخچال ساید بای ساید ال جی خود را با خیال راحت به نمایندگی مجاز ما بسپارید.

مدیریت بردیران الکترونیک

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در نیشابور

تخصصی ترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی و تعمیرات بردهای الکترونیک
  • تست و عیب یابی برد الکترونیک یخچال در منزل
  • تعمیر بردهای الکترونیک با گارانتی کتبی حداقل شش ماه بدون قید و شرط
  • استفاده از قطعات اصلی، با کیفیت و تضمین خدمات
بردیران الکترونیک

شرایط استفاده از خدمات نمایندگی ساید ال جی در نیشابور

در صورتی که یخچال ساید ال جی شما دارای برگه ی گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن اعتبار داشته باشد. می توانید از مزایا و تعهداتی که گلدیران نمایندگی یخچال و ساید بای ساید ال جی در نیشابور در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. کارشناسان فنی آموزش دیده ما در نهایت دقت و با صبر و حوصله آماده پاسخ گویی سوالات شما در رابطه با خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید ال جی نیشابور می باشند. تا بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس یخچال ساید بای ساید ال جی خود را به دست آورید.

نمایندگی ساید ال جی در مشهد

با بیش از ده سال ارائه تخصصی نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در نیشابور همراه شما هستیم

در هنگام تعمیر یخچال و ساید بای ساید ال جی و همچنین تعمیرات برد آن با دقت و ظرافت خاصی سعی بر این داریم که کمترین تغییرات متوجه دستگاه شده و تا حد امکان دستگاه و برد را به مانند شرایط اولیه و در بهترین حالت ممکن تحویل دهیم. و با اطمینان خاطر بعد از تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی خود از آن استفاده کرده و بی نیاز از خرید دستگاه جدید باشید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در مشهد
ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت به مشتریانمان حاصل بیش از ده سال کار و تجربه تخصصی در بالاترین سطح در ایران می باشد. تیمی جوان، متعهد، تحصیل کرده و به همراه کارشناسان تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیک ارائه دهنده بهترین خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید ال جی نیشابور می باشند.

سوالات متداول شما در رابطه با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در نیشابور

پاسخ به این سوال ساده نیست با توجه به تنوع و ایرادات مختلفی که پیش می آید، با تماس با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت و اعلام عیب و نوع یخچال پاسخ خود را به صورت کامل دریافت نمایید.

با تماس با شماره های مندرج در سایت و ثبت پذیرش تعمیرات و یا همچنین ارسال اطلاعات از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید. و درخواست تعمیر یخچال خود را ثبت کنید.

در این مرکز تمامی مدل های یخچال تمام اتوماتیک درب از جلو تعمیر می شود.

ما خیلی از برندها و بردهای الکترونیک مشتریان و همکاران رو تعمیر می کنیم، جهت مشاهده آخرین نمونه سفارشات تعمیر و آموزش های فنی متنوع از کانال تلگرام بردیران دیدن فرمایید.

بردیران الکترونیک

ایرادات متداول یخچال و ساید بای ساید ال جی و عیب یابی

در صورتی که دانش لازم و تجربه ی کافی در خصوص عیب یابی یخچال ندارید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کمک افراد متخصص بهره مند شوید. همچنین رعایت اصول ایمنی در هنگام تعمیر الزامی می باشد. در ادامه به بررسی ایرادات یخچال ساید بای ساید ال جی و رفع عیب آن می پردازیم.

Er Fs خطای سنسور فریزر

به دلیل خرابی سنسوری که وظیفه سنجش دمای محیط قسمت فریزر را دارد، این ارور ظاهر می شود. تست آن به وسیله مولتی متر و تست اهمی امکان پدیر می باشد.

Er Rs خطای سنسور یخچال

این ارور به دلیل خرابی سنسور دمای محیط یخچال ظاهر می شود. برای حل مشکل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

Er Is خطای سنسور یخساز

به دلیل خرابی سنسور یخساز این ارور ظاهر می شود.

Er Fds خطای سنسور برفک زدایی یا دیفراست فریزر

در صورتی که سنسور دیفراست یا برفک زدایی که وظیفه کنترل دمای المنت و برفک زدایی اواپراتور فریزر را دارد، معیوب شود، این ارور ظاهر می شود. برای حل مشکل با ما تماس بگیرید.

E Rs ارور سنسور یخچال ساید بای ساید

این ارور به دلیل خرابی سنسور دمای محیط یخچال ساید بای ساید ال جی ظاهر می شود. 

E FF ارور فن فریزر

یکی از ایرادات رایج یخچال ساید بای ساید ال جی این ارور می باشد که به دلیل توقف حرکت فن ظاهر می شود، معمولا خرابی سایر قطعات باعث ظاهر شدن این ارور و در نهایت خراب شدن فن می شود. لذا حتما قبل تعویض فن باید دلیل این خرابی مشخص و حل شود و سپس اقدام به تعمیر نمود. برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

Er dH خطای هیتر دیفراست یا برفک زدایی

در صورتی که المنت اواپراتور فریزر که وظیفه آب شدن برفک ها و جلوگیری از یخ زدگی را دارد، خراب شود، این ارور ظاهر می شود. همچنین به دلیل قطعی در سیم کشی و خرابی برد الکترونیک دستگاه این ارور نیز ظاهر می شود.

خاموش شدن نمایشگر و برد الکترونیک

یکی از ایرادات رایج ساید بای ساید ال جی خاموش شدن آن می باشد. لذا قبل تعمیر باید از دلیل آن مطلع شد و عیب آن را رفع کرد. سپس اقدام به تعمیر برد الکترونیک دستگاه نمود. برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

تعمیر یخچال ال جی مشهد

Er FF خطای فن فریزر

یکی از ایرادات رایج ساید بای ساید ال جی این ارور می باشد که به دلیل توقف حرکت فن ظاهر می شود. معمولا خرابی سایر قطعات باعث ظاهر شدن این ارور  و در نهایت خراب شدن فن می شود. لذا حتما قبل از تعویض فن باید دلیل این خرابی مشخص و حل شود و سپس اقدام به تعمیر نمود. برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

Er Cf ارور فن کندانسور

فن کندانسور وظیفه خنک کردن لوله های کندانسور و کمپرسور ساید بای ساید ال جی را بر عهده دارد. در صورت خرابی این فن، این ارور ظاهر می شود. در صورتی که این وضعیت ادامه پیدا کند، موتور ساید شما خواهد سوخت. معمولا این ارور در فصل تابستان ظاهر می شود.

E Fs ارور سنسور فریزر

به دلیل خرابی سنسور محیطی فریزر این ارور و خطا بر روی نمایشگر یخچال ساید بای ساید ال جی ظاهر می شود. برای رفع با مشکل با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

co error

خطای ارتباطی بین برد اصلی و برد نمایشگر یخچال ساید بای ساید ال جی این خطا و ارور ظاهر می شود.

عدم دیفراست یا برفک زدایی و برفک زدن اواپراتور

معمولا به دلیل خرابی برد الکترونیک یا یکی از اجزای سیستم دیفراست ساید مانند سنسور دما، فیوز حرارتی و یا المنت این اتفاق رخ می دهد.

عدم روشن شدن کمپرسور خطی یا اینورتر یخچال ساید بای ساید ال جی و عدم سرمایش دستگاه

نحوه تست و عیب یابی برد اینورتر و کمپرسور خطی ال جی که معمولا دارای ضمانت 10 سال می باشد، بسیار تخصصی و مستلزم تجهیزات و تجربه خاصی می باشد. شروع دردسر بزرگ تازه بعد از عیب یابی می باشد. چرا که برد اینورتر و کمپرسور ال جی بسیار کم یاب و یا پر هزینه می باشد و همچنین ممکن است مدت زمان زیادی منتظر تامین قطعه بمانید. اما خبر خوب این است که ما این مشکل را در کمتر از نصف روز حل کرده ایم. 

E Fds ارور سنسور برفک زدایی یا دیفراست فریزر

سنسور دیفراست یا برفک زدایی که وظیفه کنترل دمای المنت و برفک زدایی اواپراتور فریزر در یخچال ساید بای ساید ال جی شما را دارد. در صورت خرابی این ارور ظاهر می شود. برای حل مشکل با ما تماس بگیرید.

E dH ارور هیتر دیفراست و عدم برفک زدایی

المنت اواپراتور فریزر که وظیفه آب شدن برفک ها و جلوگیری از یخ زدگی را دارد. در صورتی که ایراد پیدا کند این ارور ظاهر می شود. همچنین به دلیل قطعی در سیم کشی و خرابی برد الکترونیک دستگاه این ارور نیز ظاهر می شود. با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

Er Cf ارور فن کندانسور

فن کندانسور وظیفه خنک کردن لوله های کندانسور و کمپرسور ساید بای ساید ال جی را بر عهده دارد. در صورت خرابی این فن، این ارور ظاهر می شود. در صورتی که این وضعیت ادامه پیدا کند، موتور ساید شما خواهد سوخت. معمولا این ارور در فصل تابستان ظاهر می شود.

پیشنهاداتی برای افزایش بازده یخچال فریزر ال جی و ماندگاری مواد غذایی

  • از گذاشتن مواد غذایی داغ داخل یخچال و ساید جدا خودداری فرمایید.
  • بهترین دمای توصیه شده یخچال 3 یا 4 درجه سانتی گراد و فریزر منفی 18 درجه سانتی گراد می باشد.
  • حداقل سالی یکبار قسمت موتور یا همان کمپرسور و کندانسور یخچال سرویس شود.
  • بهتر است درب یخچال و فریزر را به مدت طولانی باز نگذارید.
  • در صورتی که با پیغام خطا بر روی نمایشگر مواجهه شدید حتما با تلفن خدمات پس از فروش مندرج در سایت تماس بگیرید.

هنوز پاسخ خود را دریافت نکردید ، سوالتون رو در قسمت نظرات بپرسید و جواب خود را از کارشناسان ما بگیرید.