نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در مشهد | خدمات مرکزی

5/5
بُــردیران الکترونیک آماده ارائه خدمات تعمیر و سرویس نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در مشهد می باشد. جهت دریافت خدمات فقط کافیست با ما تماس بگیرید و یا برای عیب یابی فوری و مشاوره رایگان ارور و خطا دستگاه را واتساپ ارسال فرمایید. از مزایای انحصاری این مرکز تعمیرات تخصصی برد الکترونیک لباسشویی دوو در مشهد بدون واسطه ، توسط کارشناسان بردیران با ضمانت کتبی حداقل 180 روزه می باشد. در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در مشهد ارائه دهنده بهترین خدمات (حرفه‏ ای، منصفانه، صادقانه)

با بیش از ده سال تجربه ی تخصصی در زمینه نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در مشهد و تعمیرات برد های الکترونیک آن در سر تا سر ایران کمتر عیبی در زمینه تعمیرات لباسشویی دوو برای کارشناسان این مرکز ناشناخته است. رفع عیب و تعمیرات لباسشویی دوو نیاز به متخصصین باتجربه برای جلوگیری از اعمال هزینه های ناخواسته و همچنین عیب یابی تضمینی دارد. تمامی این خدمات در این مجموعه انجام می پذیرد.

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در مشهد

عیب یابی و تعمیرات لباسشویی دوو خود در شهر مشهد را با خیال راحت به ما بسپارید.

شماره های تماس
همراه
8228 200 0915
ثابت
0447 3658 051

چرا بُــردیران الکترونیک را برای نمایندگی لباسشویی دوو در مشهد انتخاب کنیم؟

مشاوره و عیب یابی تلفنی رایگان و آگاهی کامل از فرایند تعمیر (عیب یابی از راه دور!)

کارشناسان بردیران متخصص نمایندگی لباسشویی دوو در مشهد آماده پاسخ گویی به صورت تلفنی و یا آنلاین برای رفع عیب لباسشویی شما می باشند. تا در مرحله اول در صورت مشکل جزئی دستگاه اقدام به رفع عیب آن نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین برای تعمیرات دوو بعد ثبت پذیرش در کمتر از یک روز متخصصین ما بعد هماهنگی با شما آماده حضور و عیب یابی در محل می باشند. با توجه به تجربه بالای پرسنل بردیران با اعلام عیب دستگاه خود می توانید به صورت کامل از جزئیات روند تعمیر لباسشویی از قیمت، مدت زمان و نحوه تعمیر و سایر موارد به صورت کامل آگاه شوید.

تیمی متشکل از تکنسین های متعهد، باتجربه و کارشناسان الکترونیک (تخصص همراه با تعهد)

همواره سعی ما بر این بوده است با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و همچنین متعهد تجربه ی موفق و خوشایندی بابت تعمیرات لباسشویی دوو شما رقم بزنیم. تمامی سرویس کاران دوو این واحد با شرکت مستمر و منظم در کلاس های آموزشی تخصصی مجموعه بردیران آماده تعمیرات تمامی مدل های لباسشویی دوو در مشهد می باشند.

این برند با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق شهر مشهد فعالیت می نماید.

پاسخ گویی شفاف و دقیق مراحل تعمیر (مشتری مداری واقعی از گفتار تا عمل!)

قطعا یکی از دغدغه ی مشتریان بعد خرابی لباسشویی دوو این می باشد که حدود هزینه و مدت زمان تعمیرات به چه صورتی می باشد؟ و یا این که لباسشویی ارزش تعمیرات دارد ؟ بله ، پاسخ دقیق تر خود را با اعلام نوع دستگاه می توانید به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. اعتقاد داریم از مسلم ترین حقوق مشتری قبل سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت و شرایط دقیق تعمیر می باشد. تا در حین انجام کار در عمل انجام شده قرار نگیرند. تمامی موارد شامل قیمت ، مدت زمان ، نحوه ی تعمیرات و گارانتی خدمات انجام شده به صورت شفاف به شما اعلام شده و از ابتدا سفارش تعمیر تا پایان تعمیرات بر عهد و قول قرار و صحبت اولیه خود با شما هستیم.

تعمیرات برد به صورت مستقیم و بدون واسطه (کاهش قیمت ها، افزایش سرعت و تضمین کیفیت)

اگر برد لباسشویی دوو شما آسیب دیده باشد تمامی تعمیرات آن به صورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات برد این مرکز به سرپرستی کارشناس الکترونیک مهندس چناری انجام می پذیرد. با توجه به تجربه چندین سال و تعمیرات برد لباسشویی دوو سفارش مشتریان و همکاران و سایر نمایندگی های منتخب دوو در سرتاسر ایران و نه تنها در مشهد و همچنین استفاده از قطعات اورجینال به شما به طور قطع و یقین تضمین می دهیم برد تعمیر شده در مجموعه بردیران به مانند بردی نو و آکبند برای شما قابل استفاده خواهد بود.

هزینه های منصفانه و مشخص

تمامی قیمت ها مشخص و مقطوع بوده و از ابتدا ی عیب یابی و تا انتهای تعمیرات ثابت می باشد. باور ما بر این است قبل انجام کار مشتری باید از تمام ابعاد کار به صورت کامل آگاه باشد و این آگاهی فقط با تجربه و تخصص بالای پرسنل بردیران برای مشتری قابل بیان می باشد. هزینه ی خدمات بعد پایان کار و رضایت کامل شما از نحوه ی تعمیرات دریافت خواهد شد.

تامین و تضمین اصالت قطعات مورد استفاده ، ارائه فاکتور و گارانتی کتبی خدمات

تمامی قطعات مورد استفاده در بردیران الکترونیک اصلی و فابریک شرکتی بوده و بدون هیچ قید و شرطی دارای گارانتی معتبر و کتبی می باشند. مدیریت بردیران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود و قطعات مصرفی و همچنین نحوه ی تعمیرات برد دوو ، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما همشهریان مشهدی این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امانت داری مجموعه بردیران الکترونیک

بردهای الکترونیک و سایر قطعاتی که به صورت امانت بابت تعمیر لباسشویی دوو شما به مجموعه آورده می شود دارای کد یکتا بوده و بدون هیچ نگرانی برای شما تضمین می کنیم در حفظ و نگه داری لوازم شما تا تعمیرات نهایی کوشا باشیم. رعایت موارد اصولی در هنگام جابه جایی و تعمیرات از اصول مهمی می باشد که در امانت داری لوازم مشتریان خود همواره نظر و تاکیید داریم تا کمترین ایراد ظاهری و یا فنی برای لوازم شما ایجاد نشود.

نمایندگی لباسشویی دوو در مشهد

تماس با نمایندگی لباسشویی دوو در مشهد

ماشین لباسشویی دوو یکی از برندهای با کیفیت و قدیمی کره ای می باشد که از دیر باز در بازار کشور ما وجود داشته است، برند دوو یا همان دوو الکترونیک سابق را می توان یکی از چند برند برتر موجود در بازار ایران دانست.
مهندس حسین چناری
مدیریت

نمایندگی لباسشویی دوو مشهد

تخصصی ترین مرکز تعمیر لباسشویی دوو و تعمیرات بردهای الکترونیک
 • تست و عیب یابی برد الکترونیک لباسشویی در منزل
 • تعمیر بردهای الکترونیک با گارانتی کتبی حداقل شش ماه بدون قید و شرط
 • استفاده از قطعات اصلی، با کیفیت و تضمین خدمات
بردیران الکترونیک

شرایط استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو مشهد

در صورتی که ماشین لباسشویی دوو شما دارای برگه ی گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن اعتبار داشته باشد. می توانید از مزایا و تعهداتی که انتخاب الکترونیک نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در مشهد در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. کارشناسان فنی آموزش دیده ما در نهایت دقت و با صبر و حوصله آماده پاسخ گویی سوالات شما در رابطه با خدمات نمایندگی لباسشویی دوو مشهد می باشند. تا بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس لباسشویی دوو خود را به دست آورید.

با بیش از ده سال ارائه تخصصی تعمیرات نمایندگی لباسشویی دوو مشهد همراه شما هستیم

در هنگام تعمیر لباسشویی دوو و همچنین تعمیرات برد آن با دقت و ظرافت خاصی سعی بر این داریم که کمترین تغییرات متوجه دستگاه شده و تا حد امکان دستگاه و برد را به مانند شرایط اولیه و در بهترین حالت ممکن تحویل دهیم. و با اطمینان خاطر بعد از تعمیرات لباسشویی دوو خود از آن استفاده کرده و بی نیاز از خرید دستگاه جدید باشید.

تعمیر لباسشویی دوو در مشهد با استفاده از به روز ترین آموزش های شرکت انتخاب

تکنسین های بردیران با استفاده از به روز ترین آموزه های شرکت معتبر دوو به صورت مقاله و سرویس های راهنمای تعمیر دستگاه آماده ارائه خدمت رسانی به منظور بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس لباسشویی دوو در مشهد می باشند.

رعایت استاندارد های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مشهد

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مشهد مستلزم نکات و استانداردهایی برای بدست اوردن بهترین تجربه تعمیر لباسشویی می باشد. به شما این اطمینان خاطر را می دهیم به دلیل تجربه بالا و تخصصی این شرکت تمامی خدمات در بالاترین سطح شرکت دوو انجام می شود.

ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت به مشتریانمان حاصل بیش از ده سال کار و تجربه تخصصی در بالاترین سطح در ایران می باشد. تیمی جوان، متعهد، تحصیل کرده و به همراه کارشناسان تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیک ارائه دهنده بهترین خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی دوو مشهد می باشند.

سوالات متداول شما در رابطه با تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مشهد

پاسخ به این سوال ساده نیست با توجه به تنوع و ایرادات مختلفی که پیش می آید ، با تماس با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت و اعلام عیب و نوع لباسشویی پاسخ خود را به صورت کامل دریافت نمایید.

با تماس با شماره های مندرج در سایت و ثبت پذیرش تعمیرات و یا همچنین ارسال اطلاعات از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید.و درخواست تعمیر لباسشویی خود را ثبت کنید.

در این مرکز تمامی مدل های لباسشویی تمام اتوماتیک درب از جلو تعمیر می شود .

ما خیلی از برندها و بردهای الکترونیک مشتریان و همکاران رو تعمیر می کنیم ، جهت مشاهده آخرین نمونه سفارشات تعمیر و آموزش های فنی متنوع از کانال تلگرام بردیران دیدن فرمایید.

بردیران الکترونیک

ایرادات متداول لباسشویی دوو و عیب یابی

در صورتی که دانش لازم و تجربه ی کافی در خصوص عیب یابی لباسشویی ندارید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کمک افراد متخصص بهره مند شوید. همچنین رعایت اصول ایمنی در هنگام تعمیر الزامی می باشد. در ادامه به بررسی ایرادات لباسشویی دوو و رفع عیب آن می پردازیم.

خاموشی کامل لباسشویی

ابتدا با یک وسیله ی برقی دیگر از وجود برق در پریز دستگاه خود مطمئن شوید. در این صورت به احتمال زیاد برد الکترونیک لباسشویی شما آسیب دیده است همچننی امکان خرابی فیوز ورودی لباسشویی وجود دارد. خرابی برد می تواند دلایل مختلفی از جمله وجود اتصالی در دستگاه و یا برق منزل و… داشته باشد. با تماس با کارشناسان ما و بیان نحوه ی مشکل ایجاد شده از عیب دستگاه و شرایط تعمیر آن مطلع شوید.

لباسشویی در حین شست و شو خاموش می گردد

در ابتدا توصیه می کنیم دوشاخه ورودی برق لباسشویی را به صورت مستقیم به پریز وصل کرده و مجددا تست کنید در صورت عدم رفع مشکل ایراد از برد الکترونیک لباسشویی می باشد. کارشناسان بردیران آماده پاسخ گویی به شما برای رفع عیب می باشند.

پیغام IE عدم ورود آب

این ارور یا خطا در هنگامی که ورودی آب لباسشویی دچار مشکل شود ظاهر می شود.دلایلی همچون بسته بودن شیر آب ورودی و یا مسدود شدن شیلنگ ورود آب به لباسشویی همچنین افتادن شیلنگ تخلیه روی زمین و در نهایت خرابی هیدروستات و یا برد الکترونیک می توانند باعث ایجاد این مشکل شوند. کارشناسان بردیران آماده پاسخ گویی به شما برای رفع عیب می باشند.

پیغام OE عدم تخلیه آب

در صورتی که لباسشویی امکان تخلیه آب را نداشته باشد این ارور و خطا ظاهر می شود.در ابتدا برای حل این مشکل توصیه می کنیم دریچه پایین لباسشویی را باز کرده و فیلتر تخلیه آب و محفظه را تمیز کنید برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید. همچنین مواردی مانند فرسوده شدن پمپ تخلیه به دلیل مصرفی بودن و یا مسدود شدن شیلنگ تخلیه، خرابی هیدروستات و یا برد الکترونیک لباسشویی می تواند منجر به ایجاد این مشکل شود. کارشناسان بردیران آماده پاسخ گویی به شما برای رفع عیب می باشند.

پیغام LE عدم قفل شدن درب

اگر بعد از استارت و انتخاب برنامه با این ارور و خطا مواجه شدید بدان معنا می باشد که برد الکترونیک لباسشویی قادر به تشخیص قفل شدن درب لباسشویی نیست با وجود این که شما درب لباسشویی را به طور صحیح بسته اید. به دلیل خرابی قفل درب و یا برد الکترونیک و همچنین اشکال در سیم کشی دستگاه این پیام ظاهر می شود. کارشناسان بردیران آماده پاسخ گویی به شما برای رفع عیب می باشند.

پیشنهاداتی برای کارکرد بهتر شست و شوی لباس ها و افزایش طول عمر و بهره وری لباسشویی دوو

 • بعد اتمام شست و شو درب لباسشویی را ساعاتی باز گذاشته تا کاملا داخل لباسشویی خشک شود و لاستیک دور درب را خشک کنید (عدم ایجاد کپک و رعایت اصول بهداشتی).
 • از مواد شست و شو دهنده به اندازه ی مناسب و تعیین شده استفاده کنید نه بیشتر و نه کمتر (استفاده بیش از حد از مواد شست و شو اصطحکاک بین لباس ها را کاهش داده و لباس ها به خوبی شسته نمی شوند همچنین واضح است استفاده کمتر هم نتیجه ی خوبی نخواهد داشت).
 • بعد اتمام کار در صورت امکان دو شاخه برق لباسشویی خود را از برق خارج کنید (طول عمر بیشتر برد الکترونیک لباسشویی)
 • قبل از انتخاب برنامه دور خشک کن یا همان SPIN را نهایتا روی عدد 800 دور بر دقیقه انتخاب کنید (دورهای بالاتر از 800 سبب لرزش زیاد لباسشویی و همچنین تسریع در خرابی بلبرینگ و کاسه نمد لباسشویی می گردد).
 • بعد اتمام شست و شو لاستیک درب لباسشویی را خشک کنید (دلیل عدم ایجاد لکه در دراز مدت بر روی لاستیک دور درب لباسشویی).

هنوز پاسخ خود را دریافت نکردید ، سوالتون رو در قسمت نظرات بپرسید و جواب خود را از کارشناسان ما بگیرید.

این پست دارای 3 نظر است

 1. علی اکبر زرکمی

  با سلام زمانیکه ماشین لباسشویی را به برق می زنیم بلافاصله بدون روشن کردن و انتخاب برنامه درب قفل می شود و علامت نمایشگر قفل درب روی برد نشان داده می شود و زمانیکه برنامه شستشو انتخاب شد در انتها روی یک دقیقه در جا می زند و یک دقیقه صفر نمیشود تا قفل درب باز شود.

  1. مهندس چناری

   سلام متاسفانه برد دستگاه شما مشکل پیدا کرده و نیاز به تعمیر دارد و همچنین قفل دستگاه نیز خراب شده و باید تعویض گردد برای اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.

 2. علی اکبر زرکمی

  سلام لباسشویی دوو ارور E9 می دهد و بعد ارور E2 می دهد. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید