نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد | خدمات مرکزی

5/5

بُــردیران الکترونیک آماده ارائه خدمات تعمیر و سرویس نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد می باشد. جهت دریافت خدمات فقط کافیست با ما تماس بگیرید و یا برای عیب یابی فوری و مشاوره رایگان ارور و خطا دستگاه را واتساپ ارسال فرمایید. از مزایای انحصاری این مرکز تعمیرات تخصصی برد الکترونیک لباسشویی اسنوا در مشهد بدون واسطه ، توسط کارشناسان بردیران با ضمانت کتبی حداقل 180 روزه می باشد. در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد ارائه دهنده بهترین خدمات (حرفه‏ ای، منصفانه، صادقانه)

با بیش از ده سال تجربه ی تخصصی در زمینه نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد و تعمیرات برد های الکترونیک آن در سر تا سر ایران کمتر عیبی در زمینه تعمیرات لباسشویی اسنوا برای کارشناسان این مرکز ناشناخته است. رفع عیب و تعمیرات لباسشویی اسنوا این برند محبوب و قدیمی نیاز به متخصصین باتجربه برای جلوگیری از اعمال هزینه های ناخواسته و همچنین عیب یابی تضمینی دارد. تمامی این خدمات در این مجموعه انجام می پذیرد.

عیب یابی و تعمیرات لباسشویی اسنوا خود در شهر مشهد را با خیال راحت به ما بسپارید.

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد
شماره های تماس
همراه
9593 200 0915
ثابت
0304 3651 051

چرا بُــردیران الکترونیک را برای خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد انتخاب کنیم؟

مشاوره و عیب یابی تلفنی رایگان و آگاهی کامل از فرایند تعمیر (عیب یابی از راه دور!)

کارشناسان بردیران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد آماده پاسخ گویی به صورت تلفنی و یا آنلاین برای رفع عیب لباسشویی شما می باشند تا در مرحله ی اول در صورت مشکل جزئی دستگاه اقدام به رفع عیب آن نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین برای تعمیرات اسنوا بعد ثبت پذیرش در کمتر از یک روز متخصصین ما بعد هماهنگی با شما آماده حضور و عیب یابی در محل می باشند. با توجه به تجربه بالای پرسنل بردیران با اعلام عیب دستگاه خود می توانید به صورت کامل از جزئیات روند تعمیر لباسشویی از قیمت تا مدت زمان و نحوه ی تعمیر و سایر موارد به صورت کامل آگاه شوید.

تیمی متشکل از تکنسین های متعهد، باتجربه و کارشناسان الکترونیک (تخصص همراه با تعهد)

همواره سعی ما بر این بوده است با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و همچنین متعهد تجربه ی موفق و خوشایندی بابت تعمیرات لباسشویی اسنوا شما رقم بزنیم. تمامی سرویس کاران اسنوا این واحد با شرکت مستمر و منظم در کلاس های آموزشی تخصصی مجموعه بردیران آماده تعمیرات تمامی مدل های لباسشویی اسنوا در مشهد می باشند.

این برند با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق شهر مشهد فعالیت می نماید.

پاسخ گویی شفاف و دقیق مراحل تعمیر (مشتری مداری واقعی از گفتار تا عمل!)

قطعا یکی از دغدغه ی مشتریان بعد خرابی لباسشویی اسنوا این می باشد که حدود هزینه و مدت زمان تعمیرات به چه صورتی می باشد؟ و یا این که لباسشویی ارزش تعمیرات دارد ؟ بله ، پاسخ دقیق تر خود را با اعلام نوع دستگاه می توانید به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. اعتقاد داریم از مسلم ترین حقوق مشتری قبل سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت و شرایط دقیق تعمیر می باشد تا در حین انجام کار در عمل انجام شده قرار نگیرند. تمامی موارد شامل قیمت ، مدت زمان ، نحوه ی تعمیرات و گارانتی خدمات انجام شده به صورت شفاف به شما اعلام شده و از ابتدا سفارش تعمیر تا پایان تعمیرات بر عهد و قول قرار و صحبت اولیه خود با شما هستیم.

تعمیرات برد به صورت مستقیم و بدون واسطه (کاهش قیمت ها، افزایش سرعت و تضمین کیفیت)

اگر برد لباسشویی اسنوا شما آسیب دیده باشد تمامی تعمیرات آن به صورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات برد این مرکز به سرپرستی کارشناس الکترونیک مهندس چناری انجام می پذیرد. با توجه به تجربه چندین سال و تعمیرات برد لباسشویی اسنوا سفارش مشتریان و همکاران و سایر نمایندگی های منتخب اسنوا در سرتاسر ایران و نه تنها در مشهد. و استفاده از قطعات اورجینال به شما به طور قطع و یقین تضمین می دهیم برد تعمیر شده در مجموعه بردیران به مانند بردی نو و آکبند برای شما قابل استفاده خواهد بود.

هزینه های منصفانه و مشخص

تمامی قیمت ها مشخص و مقطوع بوده و از ابتدا ی عیب یابی و تا انتهای تعمیرات ثابت می باشد. باور ما بر این است قبل انجام کار مشتری باید از تمام ابعاد کار به صورت کامل آگاه باشد و این آگاهی فقط با تجربه و تخصص بالای پرسنل بردیران برای مشتری قابل بیان می باشد. هزینه ی خدمات بعد پایان کار و رضایت کامل شما از نحوه ی تعمیرات دریافت خواهد شد.

تامین و تضمین اصالت قطعات مورد استفاده ، ارائه فاکتور و گارانتی کتبی خدمات

تمامی قطعات مورد استفاده در بردیران الکترونیک اصلی و فابریک شرکتی بوده و بدون هیچ قید و شرطی دارای گارانتی معتبر و کتبی می باشند. مدیریت بردیران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود و قطعات مصرفی و همچنین نحوه ی تعمیرات برد اسنوا، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی می نماید. و به شما همشهریان مشهدی این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امانت داری مجموعه بردیران الکترونیک

بردهای الکترونیک و سایر قطعاتی که به صورت امانت بابت تعمیر لباسشویی اسنوا شما به مجموعه آورده می شود دارای کد یکتا بوده و بدون هیچ نگرانی برای شما تضمین می کنیم در حفظ و نگه داری لوازم شما تا تعمیرات نهایی کوشا باشیم. رعایت موارد اصولی در هنگام جابه جایی و تعمیرات از اصول مهمی می باشد که در امانت داری لوازم مشتریان خود همواره نظر و تاکید داریم تا کمترین ایراد ظاهری و یا فنی برای لوازم شما ایجاد نشود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد

تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد

متاسفانه هنوز هم افراد زیادی در ایران وجود دارند که گمان می کنند تولید ملی و برند اسنوا اصلا کیفیت لازم را ندارد به خصوص اگر حدود 15 سال پیش و یا به قبل از محصولات این شرکت خریداری کرده باشند، اما اکنون به جرات می توان محصولات برند اسنوا رو بهترین برند از لحاظ کیفیت قطعات و خدمات پس از فروش در بین محصولات ایرانی دانست که با بسیاری از برندهای مطرح کره جنوبی همچون سامسونگ و… قابل مقایسه می باشد.
مهندس چناری
مدیریت

نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد

تخصصی ترین مرکز تعمیر لباسشویی اسنوا و تعمیرات بردهای الکترونیک
  • تست و عیب یابی برد الکترونیک لباسشویی در منزل
  • تعمیر بردهای الکترونیک با گارانتی کتبی حداقل شش ماه بدون قید و شرط
  • استفاده از قطعات اصلی، با کیفیت و تضمین خدمات
بردیران الکترونیک

شرایط استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا مشهد

در صورتی که ماشین لباسشویی اسنوا شما دارای برگه ی گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن اعتبار داشته باشد. می توانید از مزایا و تعهداتی که انتخاب الکترونیک نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. کارشناسان فنی آموزش دیده ما در نهایت دقت و با صبر و حوصله آماده پاسخ گویی سوالات شما در رابطه با خدمات نمایندگی لباسشویی اسنوا مشهد می باشند. تا بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس لباسشویی اسنوا خود را به دست آورید.

با بیش از ده سال ارائه تخصصی تعمیر لباسشویی اسنوا مشهد همراه شما هستیم

در هنگام تعمیر لباسشویی اسنوا و همچنین تعمیرات برد آن با دقت و ظرافت خاصی سعی بر این داریم که کمترین تغییرات متوجه دستگاه شده و تا حد امکان دستگاه و برد را به مانند شرایط اولیه و در بهترین حالت ممکن تحویل دهیم. و با اطمینان خاطر بعد از تعمیرات لباسشویی اسنوا خود از آن استفاده کرده و بی نیاز از خرید دستگاه جدید باشید.

تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد با بالاترین کیفیت

به شما این تضمین را می دهیم با استفاده از بهترین قطعات شرکتی و راه کارهای مناسب بهترین تجربه تعمیر را خدمت شما تحویل دهیم.

ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت به مشتریانمان حاصل بیش از ده سال کار و تجربه تخصصی در بالاترین سطح در ایران می باشد. تیمی جوان، متعهد، تحصیل کرده و به همراه کارشناسان تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیک ارائه دهنده بهترین خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا مشهد می باشند.

سوالات متداول شما در رابطه با تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد

پاسخ به این سوال ساده نیست با توجه به تنوع و ایرادات مختلفی که پیش می آید ، با تماس با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت و اعلام عیب و نوع لباسشویی پاسخ خود را به صورت کامل دریافت نمایید.

با تماس با شماره های مندرج در سایت و ثبت پذیرش تعمیرات و یا همچنین ارسال اطلاعات از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید.و درخواست تعمیر لباسشویی خود را ثبت کنید.

در این مرکز تمامی مدل های لباسشویی تمام اتوماتیک درب از جلو تعمیر می شود .

ما خیلی از برندها و بردهای الکترونیک مشتریان و همکاران رو تعمیر می کنیم ، جهت مشاهده آخرین نمونه سفارشات تعمیر و آموزش های فنی متنوع از کانال تلگرام بردیران دیدن فرمایید.

بردیران الکترونیک

ایرادات متداول لباسشویی اسنوا و عیب یابی

در صورتی که دانش لازم و تجربه ی کافی در خصوص عیب یابی لباسشویی ندارید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کمک افراد متخصص بهره مند شوید. همچنین رعایت اصول ایمنی در هنگام تعمیر الزامی می باشد. در ادامه به بررسی ایرادات لباسشویی اسنوا و رفع عیب آن می پردازیم.

خاموش شدن نمایشگر و برد الکترونیک

یکی از ایرادات رایج برد لباسشویی اسنوا خاموش شدن آن می باشد که قبل تعمیر باید از دلیل آن مطلع شد و رفع عیبب کرد و سپس اقدام به تعمیر برد الکترونیک دستگاه نمود. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خاموش شدن ناگهانی لباسشویی در حین شست و شو

یکی از ایرادات رایج لباسشویی اسنوا شما این می باشد که دستگاه روشن شده و بعد انتخاب برنامه بعد گذشت دقایقی از برنامه شست و شو ناگهانی دستگاه خاموش شده که به احتمال زیاد برد دستگاه شما معیوب و قابل تعمیر می باشد برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

توقف برنامه شست و شو روی عدد 11 دقیقه

در صورتی که لباسشویی شما بعد گذشت مراحل شست و شو قسمت خشک کن برنامه کار نمی کند و مدت زمان طولانی روی عدد 11 توقف می کند احتمال زیاد برد و یا موتور لباسشویی معیوب شده است که در بعضی مدل ها با تغییر کد های نابالانسی با ورود به تست عملکردی دستگاه و در بعضی موارد با تعمیر برد و یا موتور قابل تعمیر می باشد برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارور و خطای IE

این ارور به معنای عدم ورود آب به لباسشویی  می باشد از ورودی آب دستگاه مطمدن شوید در صورت عدم رفع مشکل احتمال خرابی برد الکترونیک لباسشویی شما و یا شیر برقی دستگاه می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره 09152008228 تماس بگیرید.

پر شدن دستگاه از آب در حالی که خاموش است

در صورت خرابی شیر برقی ورودی آب دستگاه که وظیفه کنترل ورود آب به دستگاه را دارد این اتفاق رخ می دهد و در موارد نادری می تواند این مشکل از برد باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره 09152008228 تماس بگیرید.

ارور OE

این ارور در مواقعی که تخلیه آب دستگاه به درستی انجام نپذیرد رخ می دهد برای رفع مشکل می بایستیدریچه فیلتر تخلیه لباسشویی را باز کرده و مجددا دستگاه را تست کنید در صورت عدم رفع مشکل پمپ نیاز به سرویس اساسی و یا تعویض دارد که برای اطلاعات بیشتر با شماره 09152008228 تمتاس بگیرید.

ارور H2‌ و یا H4IE

در صورت اختلال در سنسور سنجش دمای آب لباسشویی و یا برد الکترونیک دستگاه این اتفاق رخ می دهد.

پیشنهاداتی برای کارکرد بهتر شست و شوی لباس ها و افزایش طول عمر و بهره وری لباسشویی اسنوا

  • بعد اتمام شست و شو درب لباسشویی را ساعاتی باز گذاشته تا کاملا داخل لباسشویی خشک شود و لاستیک دور درب را خشک کنید (عدم ایجاد کپک و رعایت اصول بهداشتی).
  • از مواد شست و شو دهنده به اندازه ی مناسب و تعیین شده استفاده کنید نه بیشتر و نه کمتر (استفاده بیش از حد از مواد شست و شو اصطحکاک بین لباس ها را کاهش داده و لباس ها به خوبی شسته نمی شوند همچنین واضح است استفاده کمتر هم نتیجه ی خوبی نخواهد داشت).
  • بعد اتمام کار در صورت امکان دو شاخه برق لباسشویی خود را از برق خارج کنید (طول عمر بیشتر برد الکترونیک لباسشویی)
  • قبل از انتخاب برنامه دور خشک کن یا همان SPIN را نهایتا روی عدد 800 دور بر دقیقه انتخاب کنید (دورهای بالاتر از 800 سبب لرزش زیاد لباسشویی و همچنین تسریع در خرابی بلبرینگ و کاسه نمد لباسشویی می گردد).
  • بعد اتمام شست و شو لاستیک درب لباسشویی را خشک کنید (دلیل عدم ایجاد لکه در دراز مدت بر روی لاستیک دور درب لباسشویی).

هنوز پاسخ خود را دریافت نکردید ، سوالتون رو در قسمت نظرات بپرسید و جواب خود را از کارشناسان ما بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید