نمایندگی یخچال دوو در مشهد | خدمات مرکزی

5/5

بُــردیران الکترونیک آماده ارائه خدمات سرویس و تعمیر نمایندگی یخچال دوو در مشهد می باشد. جهت دریافت خدمات فقط کافیست با ما تماس بگیرید و یا برای عیب یابی فوری و مشاوره رایگان ارور و خطا دستگاه را واتساپ ارسال فرمایید. از مزایای انحصاری این مرکز تعمیرات تخصصی برد الکترونیک یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد بدون واسطه ، توسط کارشناسان بردیران با ضمانت کتبی حداقل 180 روزه می باشد. در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی یخچال دوو در مشهد ارائه دهنده بهترین خدمات (حرفه‏ ای، منصفانه، صادقانه)

با بیش از ده سال تجربه ی تخصصی در زمینه تعمیرات نمایندگی یخچال دوو در مشهد و تعمیرات برد های الکترونیک آن در سرتاسر ایران کمتر عیبی در زمینه تعمیرات یخچال و ساید بای ساید دوو برای کارشناسان این مرکز ناشناخته است. رفع عیب و تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو این برند محبوب و قدیمی نیاز به متخصصین باتجربه برای جلوگیری از اعمال هزینه های ناخواسته و همچنین عیب یابی تضمینی دارد. تمامی این خدمات در این مجموعه انجام می پذیرد.

نمایندگی یخچال دوو در مشهد

عیب یابی و تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو خود در شهر مشهد را با خیال راحت به ما بسپارید.

شماره های تماس
همراه
7746 510 0915
ثابت
36580447 051

چرا بُــردیران الکترونیک را برای خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید دوو مشهد انتخاب کنیم؟

مشاوره و عیب یابی تلفنی رایگان و آگاهی کامل از فرایند تعمیر (عیب یابی از راه دور!)

کارشناسان بردیران متخصص نمایندگی یخچال ساید بای ساید دوو مشهد آماده پاسخ گویی به صورت تلفنی و یا آنلاین برای رفع عیب یخچال شما می باشند تا در مرحله ی اول در صورت مشکل جزئی دستگاه اقدام به رفع عیب آن نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین برای تعمیرات ساید بای ساید دوو بعد ثبت پذیرش در کمتر از یک روز متخصصین ما بعد هماهنگی با شما آماده حضور و عیب یابی در محل می باشند. با توجه به تجربه بالای پرسنل بردیران با اعلام عیب دستگاه خود می توانید به صورت کامل از جزئیات روند تعمیر یخچال از قیمت تا مدت زمان و نحوه ی تعمیر و سایر موارد به صورت کامل آگاه شوید.

تیمی متشکل از تکنسین های متعهد، باتجربه و کارشناسان الکترونیک (تخصص همراه با تعهد)

همواره سعی ما بر این بوده است با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و همچنین متعهد تجربه ی موفق و خوشایندی بابت تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو شما رقم بزنیم. تمامی سرویس کاران ساید بای ساید دوو این واحد با شرکت مستمر و منظم در کلاس های آموزشی تخصصی مجموعه بردیران آماده تعمیرات تمامی مدل های یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد می باشند.

این برند با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق شهر مشهد فعالیت می نماید.

پاسخ گویی شفاف و دقیق مراحل تعمیر (مشتری مداری واقعی از گفتار تا عمل!)

قطعا یکی از دغدغه ی مشتریان بعد خرابی یخچال یا ساید بای ساید دوو این می باشد که حدود هزینه و مدت زمان تعمیرات به چه صورتی می باشد؟ و یا این که یخچال ارزش تعمیرات دارد؟ بله، پاسخ دقیق تر خود را با اعلام نوع دستگاه می توانید به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. اعتقاد داریم از مسلم ترین حقوق مشتری قبل سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت و شرایط دقیق تعمیر می باشد تا در حین انجام کار در عمل انجام شده قرار نگیرند. تمامی موارد شامل قیمت ، مدت زمان ، نحوه تعمیرات و گارانتی خدمات انجام شده به صورت شفاف به شما اعلام شده و از ابتدا سفارش تعمیر تا پایان تعمیرات بر عهد و قول قرار و صحبت اولیه خود با شما هستیم.

تعمیرات برد به صورت مستقیم و بدون واسطه (کاهش قیمت ها، افزایش سرعت و تضمین کیفیت)

اگر برد یخچال و ساید بای ساید دوو شما آسیب دیده باشد تمامی تعمیرات آن به صورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات برد این مرکز به سرپرستی کارشناس الکترونیک مهندس چناری انجام می پذیرد. با توجه به تجربه چندین سال و تعمیرات برد یخچال ساید بای ساید دوو سفارش مشتریان و همکاران و سایر نمایندگی های منتخب دوو در سرتاسر ایران و نه تنها در مشهد. و استفاده از قطعات اورجینال به شما به طور قطع و یقین تضمین می دهیم برد تعمیر شده در مجموعه بردیران به مانند بردی نو و آکبند برای شما قابل استفاده خواهد بود.

هزینه های منصفانه و مشخص

تمامی قیمت ها مشخص و مقطوع بوده و از ابتدا ی عیب یابی و تا انتهای تعمیرات ثابت می باشد. باور ما بر این است قبل انجام کار مشتری باید از تمام ابعاد کار به صورت کامل آگاه باشد و این آگاهی فقط با تجربه و تخصص بالای پرسنل بردیران برای مشتری قابل بیان می باشد. هزینه ی خدمات بعد پایان کار و رضایت کامل شما از نحوه ی تعمیرات دریافت خواهد شد.

تامین و تضمین اصالت قطعات مورد استفاده ، ارائه فاکتور و گارانتی کتبی خدمات

تمامی قطعات مورد استفاده در بردیران الکترونیک اصلی و فابریک شرکتی بوده و بدون هیچ قید و شرطی دارای گارانتی معتبر و کتبی می باشند. مدیریت بردیران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود و قطعات مصرفی و همچنین نحوه ی تعمیرات برد دوو، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی می نماید. و به شما همشهریان مشهدی این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امانت داری مجموعه بردیران الکترونیک

بردهای الکترونیک و سایر قطعاتی که به صورت امانت بابت تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو شما به مجموعه آورده می شود دارای کد یکتا بوده و بدون هیچ نگرانی برای شما تضمین می کنیم در حفظ و نگه داری لوازم شما تا تعمیرات نهایی کوشا باشیم. رعایت موارد اصولی در هنگام جابه جایی و تعمیرات از اصول مهمی می باشد که در امانت داری لوازم مشتریان خود همواره نظر و تاکید داریم تا کمترین ایراد ظاهری و یا فنی برای لوازم شما ایجاد نشود.

نمایندگی یخچال ساید بای ساید دوو مشهد

تماس با نمایندگی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد

یخچال دوو یکی از برندهای با کیفیت و قدیمی کره ای می باشد که از دیرباز در بازار کشور ما وجود داشته است، برند دوو یا همان دوو الکترونیک سابق را می توان یکی از چند برند برتر موجود در بازار ایران دانست.

 

مهندس چناری
مدیریت

 

نمایندگی یخچال دوو مشهد

تخصصی ترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو و تعمیرات بردهای الکترونیک
 • تست و عیب یابی برد الکترونیک یخچال در منزل
 • تعمیر بردهای الکترونیک با گارانتی کتبی حداقل شش ماه بدون قید و شرط
 • استفاده از قطعات اصلی، با کیفیت و تضمین خدمات
بردیران الکترونیک

شرایط استفاده از خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد

در صورتی که یخچال و ساید بای ساید دوو شما دارای برگه ی گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن اعتبار داشته باشد. می توانید از مزایا و تعهداتی که انتخاب الکترونیک نمایندگی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. کارشناسان فنی آموزش دیده ما در نهایت دقت و با صبر و حوصله آماده پاسخ گویی سوالات شما در رابطه با خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید دوو مشهد می باشند. تا بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس یخچال ساید بای ساید دوو خود را به دست آورید.

نمایندگی یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد

با بیش از ده سال ارائه تخصصی تعمیرات نمایندگی یخچال دوو مشهد همراه شما هستیم

در هنگام تعمیر یخچال و یخچال ساید بای ساید دوو و همچنین تعمیرات برد آن با دقت و ظرافت خاصی سعی بر این داریم که کمترین تغییرات متوجه دستگاه شده و تا حد امکان دستگاه و برد را به مانند شرایط اولیه و در بهترین حالت ممکن تحویل دهیم. و با اطمینان خاطر بعد از تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو خود از آن استفاده کرده و بی نیاز از خرید دستگاه جدید باشید.

نمایندگی یخچال دوو در مشهد

ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت به مشتریانمان حاصل بیش از ده سال کار و تجربه تخصصی در بالاترین سطح در ایران می باشد. تیمی جوان، متعهد، تحصیل کرده و به همراه کارشناسان تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیک ارائه دهنده بهترین خدمات نمایندگی یخچال ساید بای ساید دوو مشهد می باشند.

سوالات متداول شما در رابطه با تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد

پاسخ به این سوال ساده نیست با توجه به تنوع و ایرادات مختلفی که پیش می آید، با تماس با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت و اعلام عیب و نوع یخچال پاسخ خود را به صورت کامل دریافت نمایید.

با تماس با شماره های مندرج در سایت و ثبت پذیرش تعمیرات و یا همچنین ارسال اطلاعات از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید. و درخواست تعمیر یخچال خود را ثبت کنید.

در این مرکز تمامی مدل های یخچال تمام اتوماتیک درب از جلو تعمیر می شود.

ما خیلی از برندها و بردهای الکترونیک مشتریان و همکاران رو تعمیر می کنیم، جهت مشاهده آخرین نمونه سفارشات تعمیر و آموزش های فنی متنوع از کانال تلگرام بردیران دیدن فرمایید.

بردیران الکترونیک

ایرادات متداول یخچال ساید بای ساید دوو و عیب یابی

در صورتی که دانش لازم و تجربه ی کافی در خصوص عیب یابی یخچال ندارید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کمک افراد متخصص بهره مند شوید. همچنین رعایت اصول ایمنی در هنگام تعمیر الزامی می باشد. در ادامه به بررسی ایرادات یخچال ساید بای ساید دوو و رفع عیب آن می پردازیم.

ارور F1

این ارور به معنای خرابی سنسور دمای  محیط فریزر می باشد که اهم آن 10 کیلو اهم می باشد.

ارور F1

این ارور به معنای خرابی سنسور دیفراست یا همان برفک زدایی فریزر می باشد.

ارور F1

یکی از ایرادات رایج برد ساید بای ساید دوو خاموش شدن آن می باشد که قبل تعمیر باید از دلیل آن مطلع شد و رفع عیبب کرد و سپس اقدام به تعمیر برد الکترونیک دستگاه نمود. برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

ارور R1

به دلیل خرابی سنسوری که وظیفه سنجش دمای محیط قسمت یخچال را دارد، این ارور ظاهر می شود. تست آن به وسیله مولتی متر و تست اهمی امکان پدیر می باشد.

ارور dr

این ارور به معنای خرابی کلید درب قسمت یخجال می باشد.

ارور rt

کنترل دمای بیرونی ساید بوسیله سنسور بیرونی دستگاه کنترل می شود که در صورت خرابی آن و یا دمای غیرمعمول محیط این ارور ظاهر می شود.

ارور h5

به دلیل وجود رطوبت در کابین دستگاه و یا خرابی این سنسور این ارور ظاهر می شود.

پیشنهاداتی برای افزایش بازده یخچال فریزر دوو و ماندگاری مواد غذایی

 • از گذاشتن مواد غذایی داغ داخل یخچال و ساید جدا خودداری فرمایید.
 • بهترین دمای توصیه شده یخچال 3 یا 4 درجه سانتی گراد و فریزر منفی 18 درجه سانتی گراد می باشد.
 • حداقل سالی یکبار قسمت موتور یا همان کمپرسور و کندانسور یخچال سرویس شود.
 • بهتر است درب یخچال و فریزر را به مدت طولانی باز نگذارید.
 • در صورتی که با پیغام خطا بر روی نمایشگر مواجه شدید حتما با تلفن خدمات پس از فروش مندرج در سایت تماس بگیرید.

هنوز پاسخ خود را دریافت نکردید، سؤالتون رو در قسمت نظرات بپرسید و جواب خود را از کارشناسان ما بگیرید.

این پست دارای 2 نظر است

 1. عباسی

  سلام خسته نباشید . من میخام یک یخچال ساید بخرم . فقط الان با این اوضاع جنسها و قیمت نمیدونم کدوم مدل رو بگیریم کدوم برند بهتره؟ میتونید منو راهنمایی بفرمایید؟؟

  1. مهندس چناری

   سلام متاسفانه به دلیل شرایط تحریم ها نمی توان در حال حاظر به صورت یقین برندی رو معرفی کرد که یک سر و گردن از همه بالاتر باشد و تقریبا تماما در یک رده می باشند اما اگر خدمات پس از فروش برای شما مهم می باشد قطعا بهترین پیشنهاد خرید ساید دوو و یا اسنوا با ضمانت انتخاب الکترونیک و یا همان انتخاب سرویس سابق می باشد که به صورت 24 ساعت پاسخ گوی نیازهای مشتریان خود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید