نمایندگی تلویزیون ال جی در مشهد | نمایندگی رسمی کد 22829 چناری

5/5
بُــردیران الکترونیک نمایندگی تلویزیون ال جی در مشهد (کد نمایندگی رسمی 22829) به مدیریت مهندس چناری می باشد. جهت دریافت خدمات فقط کافیست با ما تماس بگیرید و یا برای عیب یابی فوری و مشاوره رایگان عیب و ایراد دستگاه را واتساپ ارسال فرمایید. از مزایای انحصاری این مرکز تعمیرات تخصصی برد الکترونیک تلویزیون ال جی در مشهد بدون واسطه، توسط کارشناسان بردیران با ضمانت کتبی حداقل 180 روزه می باشد. در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تلویزیون ال جی در مشهد ارائه دهنده بهترین خدمات (حرفه‏ ای، منصفانه، صادقانه) | نمایندگی رسمی خدمات ال جی

با بیش از ده سال تجربه تخصصی در زمینه تعمیرات تلویزیون و نمایندگی تلویزیون ال جی در مشهد و تعمیرات بردهای آن در سرتاسر ایران کمتر عیبی برای کارشناسان این مرکز ناشناخته است. تعمیرات تلویزیون ال جی این برند محبوب  کره ای نیاز به متخصصین باتجربه برای جلوگیری از اعمال هزینه های ناخواسته و همچنین عیب یابی تضمینی دارد. تمامی این خدمات در این مجموعه انجام می پذیرد.

نمایندگی تلویزیون ال جی در مشهد

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون ال جی خود در شهر مشهد را با خیال راحت به ما بسپارید.

شماره های تماس
همراه
2380 377 0915
ثابت
2911 3662 051

چرا بُــردیران الکترونیک را برای خدمات نمایندگی تلویزیون ال جی مشهد انتخاب کنیم؟

مشاوره و عیب یابی تلفنی رایگان و آگاهی کامل از فرایند تعمیر (عیب یابی از راه دور!)

کارشناسان بردیران متخصص نمایندگی تلویزیون ال جی مشهد آماده پاسخ گویی به صورت تلفنی و یا آنلاین برای رفع عیب تلویزیون شما می باشند تا در مرحله اول در صورت مشکل جزئی دستگاه اقدام به رفع عیب آن نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین برای تعمیرات ال جی بعد ثبت پذیرش در کمتر از یک روز متخصصین ما بعد هماهنگی با شما آماده حضور و عیب یابی در محل می باشند.در صورت نیاز به تعمیرات در مجموعه می توانید با هماهنگی قبلی به واحد تعمیرات صوت وتصویر واقع در نبش حجاب 13 مراجعه نمایید. با توجه به تجربه بالای پرسنل بردیران با اعلام عیب دستگاه خود می توانید به صورت کامل از جزئیات روند تعمیر تلویزیون از قیمت تا مدت زمان و نحوه تعمیر و سایر موارد به صورت کامل آگاه شوید.

تیمی متشکل از تکنسین های متعهد، باتجربه و کارشناسان الکترونیک (تخصص همراه با تعهد)

همواره سعی ما بر این بوده است با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و همچنین متعهد تجربه ی موفق و خوشایندی بابت تعمیرات تلویزیون ال جی شما رقم بزنیم. تمامی سرویس کاران ال جی این واحد با شرکت مستمر و منظم در کلاس های آموزشی تخصصی مجموعه گلدیران آماده تعمیرات تمامی مدل های تلویزیون ال جی در مشهد می باشند.

این برند با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق شهر مشهد فعالیت می نماید.

پاسخ گویی شفاف و دقیق مراحل تعمیر (مشتری مداری واقعی از گفتار تا عمل!)

قطعا یکی از دغدغه ی مشتریان بعد خرابی تلویزیون ال جی این می باشد که حدود هزینه و مدت زمان تعمیرات به چه صورتی می باشد؟ و یا این که تلویزیون ارزش تعمیرات دارد؟ بله، پاسخ دقیق تر خود را با اعلام نوع دستگاه می توانید به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. اعتقاد داریم از مسلم ترین حقوق مشتری قبل سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت و شرایط دقیق تعمیر می باشد تا در حین انجام کار در عمل انجام شده قرار نگیرند. تمامی موارد شامل قیمت، مدت زمان، نحوه تعمیرات و گارانتی خدمات انجام شده به صورت شفاف به شما اعلام شده و از ابتدا سفارش تعمیر تا پایان تعمیرات بر عهد و قول قرار و صحبت اولیه خود با شما هستیم.

تعمیرات برد به صورت مستقیم و بدون واسطه (کاهش قیمت ها، افزایش سرعت و تضمین کیفیت)

اگر برد تلویزیون ال جی شما آسیب دیده باشد تمامی تعمیرات آن به صورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات برد این مرکز به سرپرستی کارشناس الکترونیک مهندس چناری انجام می پذیرد. با توجه به تجربه چندین سال و تعمیرات برد تلویزیون ال جی سفارش مشتریان و همکاران و سایر نمایندگی های منتخب ال جی در سرتاسر ایران و نه تنها در مشهد. و استفاده از قطعات اورجینال به شما به طور قطع و یقین تضمین می دهیم برد تعمیر شده در مجموعه بردیران به مانند بردی نو و آکبند برای شما قابل استفاده خواهد بود.

هزینه های منصفانه و مشخص

تمامی قیمت ها مشخص و مقطوع بوده و از ابتدای عیب یابی و تا انتهای تعمیرات ثابت می باشد. باور ما بر این است قبل انجام کار مشتری باید از تمام ابعاد کار به صورت کامل آگاه باشد و این آگاهی فقط با تجربه و تخصص بالای پرسنل بردیران برای مشتری قابل بیان می باشد. هزینه خدمات بعد پایان کار و رضایت کامل شما از نحوه تعمیرات دریافت خواهد شد.

تامین و تضمین اصالت قطعات مورد استفاده ، ارائه فاکتور و گارانتی کتبی خدمات

تمامی قطعات مورد استفاده در بردیران الکترونیک اصلی و فابریک شرکتی بوده و بدون هیچ قید و شرطی دارای گارانتی معتبر و کتبی می باشند. مدیریت بردیران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود و قطعات مصرفی و همچنین نحوه تعمیرات برد ال جی، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی می نماید. و به شما همشهریان مشهدی این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امانت داری مجموعه بردیران الکترونیک

بردهای الکترونیک و سایر قطعاتی که به صورت امانت بابت تعمیر تلویزیون ال جی شما به مجموعه آورده می شود دارای کد یکتا بوده و بدون هیچ نگرانی برای شما تضمین می کنیم در حفظ و نگه داری لوازم شما تا تعمیرات نهایی کوشا باشیم. رعایت موارد اصولی در هنگام جابه جایی و تعمیرات از اصول مهمی می باشد که در امانت داری لوازم مشتریان خود همواره نظر و تاکید داریم تا کمترین ایراد ظاهری و یا فنی برای لوازم شما ایجاد نشود.

نمایندگی تلویزیون ال جی مشهد

تماس با نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی مشهد

بابت خرید تلویزیون ال جی به شما تبریک می گوییم. برند ال جی یکی از بهترین برندهای موجود در بازار ایران بوده از ویژگی های بارز این دستگاه که به وفور در تمامی لوازم خانگی ساخت کشور کره جنوبی پیدا می شود، استفاده از قطعات با کیفیت و ظرافت طراحی می باشد. پیشنهاد می کنیم تعمیرات تلویزیون LCD و LED ال جی خود را با خیال راحت به نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی مشهد بردیران الکترونیک بسپارید.

مهندس چناری
مدیریت

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در مشهد

تعمیرات تضمینی و منصفانه
 • تست و عیب یابی تضمینی
 • تعمیر بردهای الکترونیک با گارانتی کتبی حداقل شش ماه بدون قید و شرط
 • استفاده از قطعات اصلی، با کیفیت و تضمین خدمات

با بیش از ده سال ارائه تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی در مشهد همراه شما هستیم

در هنگام تعمیر تلویزیون ال جی و همچنین تعمیرات برد آن با دقت و ظرافت خاصی سعی بر این داریم که کمترین تغییرات متوجه دستگاه شده و تا حد امکان دستگاه و برد را به مانند شرایط اولیه و در بهترین حالت ممکن تحویل دهیم. و با اطمینان خاطر بعد از تعمیر تلویزیون ال جی خود از آن استفاده کرده و بی نیاز از خرید دستگاه جدید باشید.

نمایندگی تلویزیون ال جی مشهد

شرایط استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی مشهد

در صورتی که تلویزیون ال جی شما دارای برگه ی گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن اعتبار داشته باشد. می توانید از مزایا و تعهداتی که گلدیران نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در مشهد در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. کارشناسان فنی آموزش دیده ما در نهایت دقت و با صبر و حوصله آماده پاسخ گویی سوالات شما در رابطه با خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی مشهد می باشند. تا بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس تلویزیون ال جی خود را به دست آورید.

تعمیر تلویزیون ال جی در مشهد با استفاده از دستگاه باندینگ ماشین

تلویزیون های آب خورده به دلیل اتصالی ایجاده شده در محل فلت های متصل پنل نمایشگر به برد آدرس واقع در زیر صفحه نمایش که مخفف cof نامیده می شوند توسط دستگاه باندینگ ماشین در این مرکز به صورت کاملا تخصصی تعمیر می شوند. 

تعمیرات تلویزیون ال جی در مشهد با استفاده از دستگاه ریبال

متاسفانه یکی از ایرادات رایج تلویزیون های ال جی خرابی آیسی اصلی موسوم به cpu می باشد که نیاز به جایگذاری مجدد این آیسی توسط دستگاه ریبال دارد و تمامی این خدمات در این مرکز قابل انجام می باشد. تعمیرات تلویزیون ال جی در مشهد را از ما بخواهید.

تعمیر تلویزیون ال جی در مشهد با استفاده از به روز ترین آموزش های شرکت ال جی

تکنسین های بردیران با استفاده از به روز ترین آموزه های شرکت معتبر ال جی به صورت مقاله و سرویس های راهنمای تعمیر دستگاه آماده ارائه خدمت رسانی به منظور بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس لباسشویی ال جی در مشهد می باشند.

ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت به مشتریانمان حاصل بیش از ده سال کار و تجربه تخصصی در بالاترین سطح در ایران می باشد. تیمی جوان، متعهد، تحصیل کرده و به همراه کارشناسان تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیک ارائه دهنده بهترین خدمات نمایندگی تلویزیون ال جی مشهد می باشند.

سوالات متداول شما در رابطه با تعمیر تلویزیون ال جی مشهد

پاسخ به این سوال ساده نیست با توجه به تنوع و ایرادات مختلفی که پیش می آید، با تماس با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت و اعلام عیب و نوع تلویزیون پاسخ خود را به صورت کامل دریافت نمایید.

با تماس با شماره های مندرج در سایت و ثبت پذیرش تعمیرات و یا همچنین ارسال اطلاعات از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید.و درخواست تعمیر تلویزیون خود را ثبت کنید.

در این مرکز تمامی مدل های تلویزیون تعمیر می شود.

ما خیلی از برندها و بردهای الکترونیک مشتریان و همکاران رو تعمیر می کنیم، جهت مشاهده آخرین نمونه سفارشات تعمیر و آموزش های فنی متنوع از کانال تلگرام بردیران دیدن فرمایید.

بردیران الکترونیک

ایرادات متداول تلویزیون ال جی و عیب یابی

در صورتی که دانش لازم و تجربه ی کافی در خصوص عیب یابی تلویزیون ندارید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کمک افراد متخصص بهره مند شوید. همچنین رعایت اصول ایمنی در هنگام تعمیر الزامی می باشد. در ادامه به بررسی ایرادات تلویزیون ال جی و رفع عیب آن می پردازیم.

خاموش شدن تلویزیون

از پریز و سیم برق ورودی دستگاه اطمینان حاصل کنید. در صورت عدم رفع مشکل برای اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

تلوزیون تصویر ندارد ولی صدا دارد

معمولا در صورت خرابی بک لایت تلوزیون که وظیفه تامین نور پس زمینه تصویر را دارد و یا خرابی برد دستگاه و یا هر دو این ایراد ظاهر می شود.

تلویزیون ال جی صدا دارد تصویر ندارد

دستگاه بعد کانال یابی هیچ کانالی را پیدا نمی کند

در صورتی که از کابل آنتن و سلامت آن مطمئن شویم ایراد از برد می باشد.

خاموش و روشن شدن خودکار تلویزیون

در صورت خرابی مین برد یا همان برد اصلی تلوزیون این اتفاق رخ می دهد.

تلوزیون تصویر دارد ولی صدا ندارد

در صورت خرابی برد و سی پی یو تلوزیون ال جی این مشکل پیش می آید.

خطوط افقی و عمودی ثابت روی تصویر

این خطوط به صورت ثابت در نقاطی از تصویر ظاهر می شوند.

کار نکردن دکمه های کنترل دستگاه

در صورتی که کنترل دستگاه سالم باشد ایراد از برد تلوزیون می باشد.

بعد از روشن کردن تلوزیون به حالت استند بای می رود

در این حالت چراغ سبز روشن شده و سپس خاموش شده و مجدد چراغ قرمز روشن می شود.

خطوط عمودی و ثابت متحرک

این خطوط به صورت متحرک روی تصویر ایجاد می شوند.

ظاهر شدن خود به خود منوی تنظیمات

ظاهر شدن خود به خود منوی تنظیمات

وجود صدای نویز در تلوزیون

در این حالت صدای وز وز نسبتا بلندی شنیده می شود.

پیشنهاداتی برای افزایش بازده تلویزیون ال جی

 • از نصب تلویزیون در مجاورت شوفاژ و یا بخاری خودداری نمایید.
 • بعد از چندین ساعت استفاده مداوم از تلویزیون بهتر است مدت زمانی حتی در حد چند دقیقه تلویزیون را خاموش کرده و مجدد روشن کنید.
 • به هیچ عنوان از شیشه شو برای تمیزی صفحه استفاده نکنید و از مواد پاک کننده به صورت مستقیم بر روی صفحه استفاه ننمایید بلکه با دستمال مرطوب و یا آغشته به مواد پاک کننده به آرامی صفحه را تمیز نمایید.

هنوز پاسخ خود را دریافت نکردید، سؤالتون رو در قسمت نظرات بپرسید و جواب خود را از کارشناسان ما بگیرید.

این پست دارای 6 نظر است

 1. شریکیان

  باسلام. من مشکل تلویزیون ال جی خودم را پیدا کردم که خاموش و روشن شدن خودبخودی هست اما میخوام هزینه تعمیرو بدونم ممکنه آیا؟

  1. مهندس چناری

   احتمالا مین برد مشکل پیدا کرده و نیاز به ریبال دارد.

 2. غلامی

  عرض ادب و احترام .
  تلویزیون الجی مدل LW57000 دارم که برنامه اش بهم ریخته دیگه منو فارسی نداره تو بخش تنظیمات و کانال یابی هم اصلا ایران نداره ۶ تا کشور دیگه فقط هست که اگه اندونزی رو انتخاب کنید فقط ۱۱ تا از شبکه های ایران و پیدا می‌کنه اونم تصویر آنالوگ بدون صدا هست .
  البته قبلاً یه بار تعمیر شده چون نه صدا داشت و نه تصویر که گفتن از بردش بوده

  1. بردیران الکترونیک

   با سلام مجدد خدمت شما به احتمال زیاد مین برد دستگاه از قسمت cpu مشکل داره ونیاز به تعمیر و یا تعویض دارد برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 3. غلامی

  عذر خواهم تو همین صفحه یه بخش بالاتر از پرسش و پاسخ تیتر زدین
  « پیشنهاداتی برای افزایش بازده تلویزیون ال جی»
  ولی ۵ مورد پیشنهاد برای یخچال قید شده .
  البته بازم عذر خواهم ولی گفتم حیفه این همه زحمت کشیده شده و مطالب و اطلاعات مفید و رایگان در اختیار بازدید کننده های سایت گذاشتید این یه مورد جزئی هم رفع بشه و در خور شأن باشه .

  1. بردیران الکترونیک

   سلام با تشکر از توجه , دقت و نظر شما ، اصلاح شد .

دیدگاهتان را بنویسید

بُردیران الکترونیک

ارائه دهنده خدمات تعمیرات تخصصی انواع ساید بای ساید، یخچال فریزر، لباسشویی، تلویزیون و برد های الکترونیک

بُردیران در شبکه های اجتماعی
آدرس و تلفن های تماس
شعبه تعمیرات تلویزیون نبش حجاب ۱۳ نمایندگی رسمی ال جی مهندس چناری
2380 377 0915
2911 3662 051
مراجعه حضوری فقط با هماهنگی
تمامی حقوق این وب سایت برای بُردیران الکترونیک محفوظ است.