نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در مشهد | خدمات مرکزی

5/5
بُــردیران الکترونیک آماده ارائه خدمات سرویس و تعمیر نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در مشهد می باشد. جهت دریافت خدمات فقط کافیست با ما تماس بگیرید و یا برای عیب یابی فوری و مشاوره رایگان ارور و خطا دستگاه را واتساپ ارسال فرمایید. از مزایای انحصاری این مرکز تعمیرات تخصصی برد الکترونیک لباسشویی ال جی در مشهد بدون واسطه، توسط کارشناسان بردیران با ضمانت کتبی حداقل 180 روزه می باشد. در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در مشهد ارائه دهنده بهترین خدمات (حرفه‏ ای، منصفانه، صادقانه)

با بیش از ده سال تجربه تخصصی در زمینه تعمیرات نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در مشهد و تعمیرات بردهای الکترونیک آن در سرتاسر ایران کمتر عیبی برای کارشناسان این مرکز ناشناخته است. رفع عیب و تعمیرات لباسشویی ال جی این برند اصیل کره ای نیاز به متخصصین باتجربه برای جلوگیری از اعمال هزینه های ناخواسته و همچنین عیب یابی تضمینی دارد. تمامی این خدمات در این مجموعه انجام می پذیرد.

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در مشهد

عیب یابی و تعمیرات لباسشویی ال جی خود در شهر مشهد را با خیال راحت به ما بسپارید.

شماره های تماس
همراه
8228 200 0915
ثابت
0447 3658 051

چرا بُــردیران الکترونیک را برای خدمات نمایندگی لباسشویی ال جی در مشهد انتخاب کنیم؟

مشاوره و عیب یابی تلفنی رایگان و آگاهی کامل از فرایند تعمیر (عیب یابی از راه دور!)

کارشناسان بردیران متخصص نمایندگی لباسشویی ال جی در مشهد آماده پاسخ گویی به صورت تلفنی و یا آنلاین برای رفع عیب لباسشویی شما می باشند. تا در مرحله اول در صورت مشکل جزئی دستگاه اقدام به رفع عیب آن نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین برای تعمیرات ال جی بعد ثبت پذیرش در کمتر از یک روز متخصصین ما بعد هماهنگی با شما آماده حضور و عیب یابی در محل می باشند. با توجه به تجربه بالای پرسنل بردیران با اعلام عیب دستگاه خود می توانید به صورت کامل از جزئیات روند تعمیر لباسشویی از قیمت، مدت زمان و نحوه تعمیر و سایر موارد به صورت کامل آگاه شوید.

تیمی متشکل از تکنسین های متعهد، باتجربه و کارشناسان الکترونیک (تخصص همراه با تعهد)

همواره سعی ما بر این بوده است با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص و همچنین متعهد تجربه موفق و خوشایندی بابت تعمیرات لباسشویی ال جی شما رقم بزنیم. تمامی سرویس کاران ال جی این واحد با شرکت مستمر و منظم در کلاس های آموزشی تخصصی مجموعه بردیران آماده تعمیرات تمامی مدل های لباسشویی ال جی در مشهد می باشند.

این برند با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و الکترونیک به شماره صنفی 0466861 در تمام مناطق شهر مشهد فعالیت می نماید.

پاسخ گویی شفاف و دقیق مراحل تعمیر (مشتری مداری واقعی از گفتار تا عمل!)

قطعا یکی از دغدغه مشتریان بعد خرابی لباسشویی ال جی این می باشد که حدود هزینه و مدت زمان تعمیرات به چه صورتی می باشد؟ و یا این که لباسشویی ارزش تعمیرات دارد؟ بله، پاسخ دقیق تر خود را با اعلام نوع دستگاه می توانید به صورت تلفنی از کارشناسان ما دریافت کنید. اعتقاد داریم از مسلم ترین حقوق مشتری قبل سفارش تعمیرات آگاهی کامل و شفاف از قیمت و شرایط دقیق تعمیر می باشد تا در حین انجام کار در عمل انجام شده قرار نگیرند. تمامی موارد شامل قیمت، مدت زمان، نحوه تعمیرات و گارانتی خدمات انجام شده به صورت شفاف به شما اعلام شده و از ابتدا سفارش تعمیر تا پایان تعمیرات بر عهد و قول قرار و صحبت اولیه خود با شما هستیم.

تعمیرات برد به صورت مستقیم و بدون واسطه (کاهش قیمت ها، افزایش سرعت و تضمین کیفیت)

اگر برد لباسشویی ال جی شما آسیب دیده باشد تمامی تعمیرات آن به صورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات برد این مرکز به سرپرستی کارشناس الکترونیک مهندس چناری انجام می پذیرد. با توجه به تجربه چندین سال و تعمیرات برد لباسشویی ال جی سفارش مشتریان و همکاران و سایر نمایندگی های منتخب ال جی در سرتاسر ایران و نه تنها در مشهد و همچنین استفاده از قطعات اورجینال به شما به طور قطع و یقین تضمین می دهیم برد تعمیر شده در مجموعه بردیران به مانند بردی نو و آکبند برای شما قابل استفاده خواهد بود.

هزینه های منصفانه و مشخص

تمامی قیمت ها مشخص و مقطوع بوده و از ابتدای عیب یابی  تا انتهای تعمیرات ثابت می باشد. باور ما بر این است قبل انجام کار مشتری باید از تمام ابعاد کار به صورت کامل آگاه باشد و این آگاهی فقط با تجربه و تخصص بالای پرسنل بردیران برای مشتری قابل بیان می باشد. هزینه خدمات بعد پایان کار و رضایت کامل شما از نحوه تعمیرات دریافت خواهد شد.

تأمین و تضمین اصالت قطعات مورد استفاده، ارائه فاکتور و گارانتی کتبی خدمات

تمامی قطعات مورد استفاده در بردیران الکترونیک اصلی و فابریک شرکتی بوده و بدون هیچ قید و شرطی دارای گارانتی معتبر و کتبی می باشند. مدیریت بردیران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود و قطعات مصرفی و همچنین نحوه تعمیرات برد ال جی، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما همشهریان مشهدی این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امانت داری مجموعه بردیران الکترونیک

بردهای الکترونیک و سایر قطعاتی که به صورت امانت بابت تعمیر لباسشویی ال جی شما به مجموعه آورده می شود، دارای کد یکتا بوده و بدون هیچ نگرانی برای شما تضمین می کنیم در حفظ و نگهداری لوازم شما تا تعمیرات نهایی کوشا باشیم. رعایت موارد اصولی در هنگام جابه جایی و تعمیرات از اصول مهمی می باشد که در امانت داری لوازم مشتریان خود همواره نظر و تأکید داریم تا کمترین ایراد ظاهری و یا فنی برای لوازم شما ایجاد نشود.

نمایندگی لباسشویی ال جی در مشهد

تماس با نمایندگی لباسشویی ال جی در مشهد

بابت خرید ماشین لباسشویی ال جی به شما تبریک می گوییم. برند ال جی یکی از بهترین برندهای موجود در بازار ایران بوده از ویژگی های بارز این دستگاه که به وفور در تمامی لوازم خانگی ساخت کشور کره جنوبی پیدا می شود، استفاده از قطعات با کیفیت و ظرافت طراحی می باشد. پیشنهاد می کنیم برای استفاده از خدمات نمایندگی لباسشویی ال جی در مشهد با ما تماس بگیرید.

 

مهندس چناری
مدیریت

تعمیر لباسشویی ال جی در مشهد

تخصصی ترین مرکز تعمیر لباسشویی ال جی در مشهد و تعمیرات بردهای الکترونیک
 • تست و عیب یابی برد الکترونیک لباسشویی در منزل
 • تعمیر بردهای الکترونیک با گارانتی کتبی حداقل شش ماه بدون قید و شرط
 • استفاده از قطعات اصلی، با کیفیت و تضمین خدمات
بردیران الکترونیک

تعمیر لباسشویی ال جی در مشهد با بیش از ده سال ارائه تخصصی تعمیرات همراه شما هستیم

به منظور نهایت رضایت مندی شما از خدمات تعمیر لباسشویی  ال جی در مشهد و تعمیرات برد آن با دقت و ظرافت اقدام به تعمیر می نماییم تا کمترین تغییرات متوجه دستگاه شده و تا حد امکان لباسشویی و برد را به مانند شرایط اولیه و در بهترین حالت ممکن تحویل دهیم و با اطمینان خاطر بعد از تعمیرات لباسشویی ال جی خود از آن استفاده کرده و بی نیاز از خرید دستگاه جدید باشید.

شرایط استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی مشهد

در صورتی که ماشین لباسشویی ال جی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن اعتبار داشته باشد. می توانید از مزایا و تعهداتی که گلدیران نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی در مشهد در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. کارشناسان فنی آموزش دیده ما در نهایت دقت و با صبر و حوصله آماده پاسخ گویی سؤالات شما در رابطه با خدمات نمایندگی لباسشویی ال جی مشهد می باشند تا بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس لباسشویی ال جی خود را به دست آورید.

تعمیر لباسشویی ال جی در مشهد با استفاده از به روز ترین آموزش های شرکت ال جی

تکنسین های بردیران با استفاده از به روز ترین آموزه های شرکت معتبر ال جی به صورت مقاله و سرویس های راهنمای تعمیر دستگاه آماده ارائه خدمت رسانی به منظور بهترین و کوتاه ترین راه حل برای تعمیر و یا سرویس لباسشویی ال جی در مشهد می باشند.

استاندارد های تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در مشهد

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در مشهد مستلزم نکات و استانداردهایی برای بدست اوردن بهترین تجربه تعمیر لباسشویی می باشد. به شما این اطمینان خاطر را می دهیم به دلیل تجربه بالا و تخصصی این شرکت تمامی خدمات در بالاترین سطح شرکت ال جی انجام می شود.

شماره نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در مشهد

برای اطلاع از شماره تلفن نمایندگی لباسشویی ال جی در مشهد و استفاده از خدمات تعمیرات در مشهد با شماره های مندرج در سایت و یا از طریق واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت به مشتریانمان حاصل بیش از ده سال کار و تجربه تخصصی در بالاترین سطح در ایران می باشد. تیمی جوان، متعهد، تحصیل کرده و به همراه کارشناسان تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیک ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی در مشهد می باشند.

سؤالات متداول شما در رابطه با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در مشهد

با تماس با شماره های مندرج در سایت و یا به صورت آنلاین اطلاعات خود را ثبت کنید، پاسخ خود را به طور کامل دریافت خواهید کرد، قبل مراجعه با شما تماس خواهیم گرفت.

با تماس با شماره های مندرج در سایت و یا همچنین از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این مرکز خدمات ال جی مشهد تمامی مدل های لباسشویی ال جی تعمیر می شود برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

ما خیلی از برندها و بردهای الکترونیک مشتریان و همکاران رو تعمیر می کنیم، جهت مشاهده آخرین نمونه سفارشات تعمیر و آموزش های فنی متنوع از کانال تلگرام بردیران دیدن فرمایید.

بردیران الکترونیک

ایرادات متداول لباسشویی ال جی و عیب یابی

در صورتی که دانش لازم و تجربه کافی در خصوص عیب یابی لباسشویی ندارید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کمک افراد متخصص بهره مند شوید. همچنین رعایت اصول ایمنی در هنگام تعمیر الزامی می باشد. در ادامه به بررسی ایرادات لباسشویی ال جی و رفع عیب آن می پردازیم.

ارور LE عدم قفل شدن درب

در اکثر لباسشویی های تمام اتوماتیک ال جی یا دایرکت درایو و بدون تسمه به دلیل بار بیش از حد این عیب به وجود می آید. دستگاه را خاموش و روشن کنید چنان چه مشکل حل نشد لباسشویی نیاز به تعمیر دارد.

ارور IE عدم ورود آب به دستگاه

اگر بعد از گذشت مدت زمان 5 دقیقه میزان آب ورودی لباسشویی ال جی به حد نصاب مشخص شده نرسد این ارور و خطا ظاهر می شود. ابتدا از باز بودن شیر آب و تا نخوردن شیلنگ های ورودی اطمینان حاصل کنید. شیلنگ های ورودی را باز کرده و صافی پشت شیربرقی لباسشویی را تمیز کنید. چنان چه مشکل حل نشد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارور DE یا DE1 یا DE2

به معنای خطا در تشخیص قفل بودن درب می باشد احتمال خرابی قفل درب یا  برد الکترونیکی و همچنین هر دوی آن ها می باشد. درب لباسشویی رو با فشار بیشتری ببندید اگر مشکل حل نشد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پیغام CL فعال شدن قفل کودک

به معنای فعال شدن قفل کودک (Child Lock) می باشد. کافیست به طور همزمان به مدت سه ثانیه دکمه های مربوط به غیرفعال شدن قفل کودک را نگه دارید.

ارور OE عدم تخلیه آب

اگر بعد گذشت مدت زمان 10 دقیقه از زمان تخلیه آب داخل لباسشویی در هنگام شستشو تخلیه نشود، این ارور و خطا ظاهر می شود. دریچه پایین لباسشویی را باز  کرده و فیلتر پمپ تخلیه را تمیز کنید. در صورتی که جرم خاصی مشاهده نشود و مشکل حل نشود لباسشویی نیاز به تعمیر دارد.

پیشنهاداتی برای کارکرد بهتر شست و شوی لباس ها و افزایش طول عمر و بهره وری لباسشویی ال جی

 • بعد اتمام شست و شو درب لباسشویی را ساعاتی باز گذاشته تا کاملا داخل لباسشویی خشک شود و لاستیک دور درب را خشک کنید (عدم ایجاد کپک و رعایت اصول بهداشتی).
 • از مواد شست و شو دهنده به اندازه مناسب و تعیین شده استفاده کنید نه بیشتر و نه کمتر (استفاده بیش از حد از مواد شست و شو اصطحکاک بین لباس ها را کاهش داده و لباس ها به خوبی شسته نمی شوند همچنین واضح است استفاده کمتر هم نتیجه خوبی نخواهد داشت).
 • بعد اتمام کار در صورت امکان دو شاخه برق لباسشویی خود را از برق خارج کنید (طول عمر بیشتر برد الکترونیک لباسشویی).
 • قبل از انتخاب برنامه دور خشک کن یا همان SPIN را نهایتا روی عدد 800 دور بر دقیقه انتخاب کنید (دورهای بالاتر از 800 سبب لرزش زیاد لباسشویی و همچنین تسریع در خرابی بلبرینگ و کاسه نمد لباسشویی می گردد).
 • بعد اتمام شست و شو لاستیک درب لباسشویی را خشک کنید (دلیل عدم ایجاد لکه در دراز مدت بر روی لاستیک دور درب لباسشویی).

هنوز پاسخ خود را دریافت نکردید، سؤالتون رو در قسمت نظرات بپرسید و جواب خود را از کارشناسان ما بگیرید.

این پست دارای 6 نظر است

 1. علیرضا

  ساخت کدام کشور است

  1. مهندس چناری

   سلام متاسفانه سوال شما کامل نیست.

 2. تهمینه

  سلام لباسشویی من با کلی لباس وسط شست و شو از کار افتاد لطفا بگید چیکار کنم

  1. مهندس چناری

   سلام نگران نباشید لطفا با شماره های پشتیبانی موجود در سایت تماس بگیرید کارشناسان ما شما رو راهنمایی خواهند کرد.

 3. احمدی

  سلام خسته نباشید دستگاه رو که روشن می کنم تایم دستگاه روی عدد میمونه لباس هم شسته نمیشه

  1. بردیران الکترونیک

   سلام وقت بخیر احتمال زیاد فیلتر تخلیه لباسشویی جرم گرفته است ، دریچه پایین لباسشویی رو باز کنید و فیلتر را خارج کرده و احتمال زیاد مشکل حل شود در غیر این صورت با شماره های پشتیبانی موجود در سایت برای تعمیرات و حضور تکنسین تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید